46 obserwujących
350 notek
352k odsłony
754 odsłony

Stary Świat w komie, strach w koronie...

Wykop Skomentuj9

Jeszcze nie wiemy, czy jak twierdzą wyznawcy teorii spiskowych, pandemia koronawirusa jest operacją specjalną chłopaków zainteresowanych w urządzeniu naszego świata na nowo, czy też jest to wypadek przy pracy, który dobrze pasuje do pożądanego scenariusza tych samych sił. W sumie na jedno wychodzi, ale wiele zależy od tego jak zachowają się ofiary eksperymentu, czyli MY. Wiadomo, że biorąc technicznie przełom w zmaganiach z najnowszą zarazą koronawirusa zakończy się wraz z spadkiem wzrostu nowych zarażeń i co ważne z opracowaniem prostego testu, który przypominałby test ciążowy. W ciągu kilku minut człowiek mógłby sam sprawdzić swój status zdrowia. Tak jak ostatnio Trump po 1 minucie “testowania” otrzymał wynik w ciągu 14 min. Jednak i tu ciągle są problemy, chińskie testy posiadały aż 80% błędu i zostały zwrócone (np. Czechy, Hiszpania). Cyrk i kasa. Przydałby się też jakiś test na mierzenie poziomu strachu i paniki. 

imagehttps://www.theglobeandmail.com/resizer/-ZGj349BAnEiG_46YmNfzmI0AMw=/620x0/filters:quality(80)/arc-anglerfish-tgam-prod-tgam.s3.amazonaws.com/public/XR3WHGQKWZKSHACPG4BBPLTW3I.JPG  

Jest podejrzenie, że zarządzający rządzącymi zapragnęli ze schyłkowej epoki industrialnej napędzanej naftą i innymi industrialnymi smakołykami, przestawić nas pełniej na kontrolowany przez nich i napędzany strachem wiek informatyczny. Komentatorzy podejrzewają, że wykorzystuje się tu odwieczny ludzki strach przed śmiercią i strach przed nieznanym, tak aby ludzkie owieczki łatwiej podporządkowały się rządzącym autorytetom. Konkludując, na końcu tej drogi widać zarys powszechnej szczepionki. W tej sytuacji najbardziej rozsądnym wyjściem byłoby porównanie statystyk zachorowań na grypę i śmierci z lat poprzednich z tegorocznymi, wtedy pole manipulacji medialnej uległoby poważnemu zawężeniu. Choć ponoć i statystyki są największym kłamstwem (autor: b. premier Wielkiej Brytanii, Benjamin Disraeli, 1804-1881) i ich wyniki zależą od pożądanych przez nas rezultatów (angielskie powiedzenie: “garbage in, garbage out”). Właśnie wróciłem (wielka okazja w kwarantannie!) ze spaceru z moim pieskiem o imieniu Ninja, statystycznie każde nas miało po 3 nogi i jakoś nam “się szło”. 

 

Teraz zamieniam się w adwokata diabła. Osądzani przez nas od czci i wiary (!?) banksterzy, oskarżani o interesowność w rozpętaniu złowieszczej pandemii, czyhający ze swoimi szczepionkami z otchłani GMO, przez dekady wciskający nam swoje spiskowe demoniczne badziewie mające zniszczyć naszą kulturową, narodową, religijną i cywilizacyjną tożsamość mogą zasługiwać na podziękowanie. W zarządzonej kwarantannie państwa odzyskują kontrolę nad swoimi narodowymi granicami, w Europie więdnie moc, autorytet i potrzeba Unii. Dowiadujemy się, że kapitał jednak ma narodowość, wstydliwie dopala się masońska wizja zjednoczonej niemieckiej Mitteleuropa (gorsza nawet, bo oparta na Manifeście z Ventotene!). Dziś obdarowani kwarantanną spędzamy ogromnie dużo czasu w rodzinie, jesteśmy w stałym kontakcie ze swoimi rodzicami, dziećmi i przyjaciółmi. Powoli uczymy się cierpliwości i wartości. Po wariactwie rzekomego sukcesu kultury “wyścigu szczurów” możemy odsapnąć z wyraźną szansą na rozpoczęcie odszukania samych siebie z szansą na odkrycie, poznanie i przyjęcie zagubionej drogi i wartości naszych rodziców i dziadków.

 

Z drugiej strony można powiedzieć, że wszystko to co dzieje się na naszych oczach śmierdzi zwycięskim globalizmem. Współczesne państwa przez dostęp do rynku kapitałowego są zarządzane przez banki centralne i ponadnarodowe korporacje, którymi z kolei zawiadują banksterzy. W ekspresowym tempie tracimy swoje prawa i wolności na rzecz modelu orwellowskiego super państwa (patrz Chiny) i powoli znikają wszystkie instrumenty, którymi moglibyśmy na to państwo oddziaływać. Jest możliwość, że może będziemy tylko głosować w formie papierowej (jeśli w międzyczasie nie zabraknie papieru toaletowego!) i oczywiście elektronicznie nad którego przebiegiem i rzetelnością zupełnie nie mamy kontroli. A może tak zapomnieć o wyborach, zabierają tylko czas i podnoszą ludziom ciśnienie. Dobrze osadzone polityczne elity już są, mogą jeszcze dokooptować kilku gniewnych. Tracąc możliwość (kwarantanna) zarobkowania (aby żyć godnie) i potwierdzenia własnej wartości, stajemy się przysłowiowym starożytnym rzymskim plebsem, któremu dobry, troskliwy cesarz zorganizuje igrzyska (teraz w dobie telewizji i internetu jest to o wiele tańsze), a nawet sypnie zbożem (teraz talony na…). Najzabawniejsze jest to, że to będzie dla naszego dobra, a kto pomyśli inaczej będzie zagrażał ładowi społecznemu, to będzie nasz wróg!

 

Jasne, że kościoły trzeba powoli zamykać, szczególnie chrześcijaństwo z tym swoim niebezpiecznym indywidualizmem zbyt głośno mówi o grzechu, obciachowej moralności, jest nienaukowe i nienowoczesne, nawet nie lubi LGBT(!). Pięć osób w kościele. Niedługo inteligentny ksiądz, aby odprawić wiernym Mszę Św. przeznaczy tacę na bilety na autobus, bądź tramwaj, w których dozwolonych byłoby aż 35 wiernych(?). Kościół mimo ciągłych dobrze przeprowadzanych ataków jeszcze się zachował i naucza o sumieniu i osobistej odpowiedzialności wobec Boga, a gdzie komitet, szacunek do nadanej władzy? Przecież funkcje kościoła z powodzeniem przejmują media, więc ludzkie potrzeby będą dobrze zaspokojone, wykreujemy też nowe potrzeby, aby je zaspokoić… Komu jest potrzebny i o co ten spóźniony krzyk?

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości