PO robi w konia swoich zwolenników - a PiS robi w konia swoich zwolenników. Jak można wierzyć politykom bardziej niż własnym oczom?
To NIE MY, obywatele, jesteśmy sobie nawzajem wrogami - wszyscy jesteśmy tak samo oszukiwani przez polityków i media - i oni DZIELĄ nas na "elektoraty" celowo po to, żebyśmy byli skłóceni, słabi i zaślepieni ("dziel i rządź").
(odcinek trochę nieplanowany - ale chyba konieczny... proszę wybaczyć mi emocjonalny ton):
http://www.youtube.com/watch?v=mgxnwZFXgcw


Komentarze
Pokaż komentarze