Witam wszystkich chętnych do dyskusji na temat granic wolności słowa. Na powitanie mam na Państwa link. Miłej lektury:
Polemiki: czy karać za kłamstwo oświęcimskie
http://www.rp.pl/artykul/137135.html
Witam wszystkich chętnych do dyskusji na temat granic wolności słowa. Na powitanie mam na Państwa link. Miłej lektury:
Polemiki: czy karać za kłamstwo oświęcimskie
http://www.rp.pl/artykul/137135.html
Ponad wszystko, Wolność. Dajcie mi wolność by poznawać, wypowiadać się i swobodnie sprzeczać według mojego sumienia, ponad wszystkie wolności!
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (2)