Ten fragment tekstu Świetlickiego z pierwszej płyty Świetlików pasuje do tego co widzimy na naszej scenie politycznej..
Łamańce odwracające uwagę ludożerki od zbliżającego się opublikowania Aneksu są coraz to bardziej żałosne..
Były laptopy zamordowane przez Ziobrę, utopiony laptop prokuratora z Łodzi..
Teraz zagłuszanie pielęgniarek jest na topie.. W tej sprawie ciekawi mnie - po ilu godzinach z Downing Street 10 takie pielęgniarki zostałyby wywalone i trafiły prosto do aresztu..
No i oprócz zagłuszania "dziennikarze" wałkują - kto sypnął Ćwiąkalskiego.. Komorowski zaczyna dostawać małpiego rozumu razem z resztą towarzystwa z WSI..
Boją się tego Aneksu jak diabeł święconej wody..
Ciekawe kiedy Prezydent odtajni ten Aneks.. Oj będzie gorąco.. Już teraz temperatura wzrasta..
Znowu pewnie 10 minut po opublikowaniu - "dziennikarze" stwierdzą ze tam nic nie ma.. Pamiętam jak po ujawnieniu Raportu - po 5 minutach już słyszałem takie właśnie opinie..
Będzie wesoło..



Komentarze
Pokaż komentarze (41)