2 obserwujących
21 notek
5223 odsłony
448 odsłon

Kuchciński ostatecznie potwierdził tezy raportu Laska.

Wykop Skomentuj9

Lotnictwo jest chyba najtrudniejszym z działań transportowych. Nigdzie indziej  zarysowana szyba w oknie, niesprawna toaleta czy zbyt mała ilość zatankowanego paliwa  nie są bezpośrednim i ogromnym zagrożeniem życia wielu osób.  Szybkość, z jaką się odbywają się operacje lotnicze, skomplikowanie pojazdów i infrastruktury wymusiło dużą ilość procedur, dzięki którym latanie jest możliwe i bezpieczne, a ich naruszenie przed czy to w trakcie, czy przed rozpoczęciem lotu jest wyjątkowo groźnie i surowo karane.

Niestety pogarda dla przepisów i procedur jest wpisana w członków PiS – łatwo to zauważyć zarówno w ich codziennym zachowaniu jak i podczas pracy. Najwyraźniej uważają, że bycie u władzy stawia ich ponad prawami, również fizyki. Świetnie to widać w wypowiedziach marszałka i dokumentach, które udało się w końcu wydobyć. W końcu mamy duży słupek - co nam może grozić.

Dlatego teza raportu KBWL, że przyczyną katastrofy Tupolewa 10.04.2010 było zignorowanie procedur i zejście poniżej minimów znalazła w marszałku Kuchcińskim wielkiego sojusznika. Jak widać, PiS jest niereformowalny, pierwszy tak wyraźny przykład mieliśmy w Gruzji – nawet jeden z najrozsądniejszych jego przedstawicieli, jakim był prezydent bez żadnych oporów wymuszał na podwładnych bezprawne działania .

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka