3 obserwujących
36 notek
8253 odsłony
55 odsłon

Żeby było tak jak było, czyli najlepszy na razie program dla Polski.

Wykop Skomentuj2

Co tu dużo kryć, PiS dużo żre i głośno ryczy, ale mało mleka daje. I co tu dużo kryć uciążliwy jest dla każdego obywatela, który nie wie, czy za chwilę nie stanie się gorszym sortem i wrogiem ludu, bo akurat tak się Prezesu uwidziało.


Dlatego myślę, że pora jednak wrócić do sytuacji z 2015r.w szczególności w poniższych punktach:


1.)    Zatrzymać kradzież 15% z emerytur (kradzież ma się zacząć tuż po wyborach, jest jeszcze czas to zatrzymać).
2.)    Przywrócić pełny proces legislacyjny. Może już wystarczy tych „najlepszych, kolejnych, wersja 10.02 beta” ustaw uchwalanych po nocy ze złamaniem regulaminów, pominięciem procedur i konsultacji, podpisywanych na stoku narciarskim przez prezydenta.
3.)    Rozwiązać problem ilości imigrantów (nie udawajcie, że ich nie ma drodzy PiS-owcy, ulice są pełne Arabów i Ukraińców, a Wy chowacie głowę w piasek, samych Arabów przyjęliśmy ponad 5 razy więcej niż wynikało z unijnego rozdzielnika. PiS woli udawać, że problemu nie ma )
4.)    Wrócić do bardziej zrównoważonej polityki zagranicznej. Oparcie się na jednym sojuszniku to naprawdę kiepski pomysł – patrz Kurdowie. Zawsze można kupić rakiety i samoloty u Amerykanów, śmigłowce u Francuzów i czołgi od Niemców, samemu np. specjalizując się w dronach rozpoznawczych czy amunicji krążącej, jak to robiła PO.
5.)    Przywrócić godność i szacunek polskiemu przedsiębiorcy.  Przede wszystkim wrócić do koncepcji podzielonego VAT tylko dla co najmniej średnich firm, split-payment jest morderstwem dla jednoosobowych działalności. I wiem, wiem, kto się nie dostosuje, ten się nie nadaje. Zlikwidować KAS i jej uprawnienia do blokowania konta bez powodu.
6.)    Powstrzymać deformę edukacji. Takiego bałaganu, którego narobił PiS w edukacji nie zdołali zrobić nawet zaborcy.
7.)    Posprzątać bałagan w służbie zdrowia. Co tu dużo kryć, szukanie kasy dla przekupstw wyborczych w służbie zdrowia musiało się źle skończyć. Chociaż prawdziwy wyborca PiS chętnie umrze za partię matkę w kolejce w szpitalu.
8.)    Przywrócić handel w niedzielę. Wiem, wiem dobrze wam wykształciuchy, że nie macie ciepłych bułeczek w niedzielę. Ta świadomość jest miodem na serce dla każdego PiS-owca.
9.)    Uzyskać  szybkość prowadzenie spraw w  sądzie przynajmniej tą z roku 2015. I ogólnie zatrzymać deformę sądownictwa – w zasadzie nie ma innego gremium w państwach demokratycznych, które by nie krytykowało tego co się tam dzieje. Możecie sobie PiS-owcy uprawiać  propagandę, ale sami wiecie, że w zasadzie chodzi tylko o to, żeby w sprawiedliwość była po stronie PiS.
10.)    Przestać łamać ducha Polaków. W zasadzie tylko PiS-owcy używają słów „kondominium” i „kolonia”, tylko u nich proces polityczny jest złowrogą grą służb, które chcą nas zniszczyć, więc trzeba oddać się we władanie mądrego prezesa, który nas obroni. Tylko ludzie PiS potrafią mówić o zniszczonym przemyśle np. stoczniowym na tle budowanych promów, kontenerowców i niszczycieli min. Polacy wiedzą, że są równoprawnymi partnerami w Europie dla największych graczy. PiS ciężko pracuje, żeby nas tej godności pozbawić.

Poza tym, jak chcecie zobaczyć polityków z pierwszych stron gazet za kratkami, to trzeba głosować na opozycję. Byli tak bezczelni, że nawet nie ukrywali swoich działań, więc tym głębszy będzie ich upadek. A tylko dla PiS prawo i sprawiedliwość nic nie znaczy… pozostali nie zawahają się już ukarać, kogo trzeba.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka