0 obserwujących
1279 notek
1254k odsłony
92 odsłony

Oddajmy stocznię US Army

Wykop Skomentuj21

 

  

Źle się dzieję. Prezydent tańczy tuż po śmierci górników, Olechowski gejom chce dobrze robić, a Napieralski też chce rozdziału prokuratury od ministerstwa. Ale mało tego, jakpodała   Rzepa, Ojciec nasz Święty kazał zabetonować akta z polskimi księżmi- donosicielami, przez co być może do dziś hula po świecie, cała masa polskich księży-agentów. Agentów, którzy naród nasz wyspowiadają i udzielają mu komunii, w dodatku  świętej. Źle się dzieje, ryba psuje się od głowy - ale tym razem, to chyba od sutanny. Tyle, że to oczywiście nie koniec. Oto Główny Inspektorat Sanitarny chce zalegalizować nie tylko rozsypywanie prochów zmarłych, ale gwarantować by ich ostatnia wola była wreszcie respektowana. Oj nie będzie mógł już kardynał Glemp podbierać zwłok ks. Twardowskiego by je na przynętę do Świątyni Opatrzności wrzucić. I kto teraz da na tę najważniejszą inwestycję polskiego XX lecia? Źle się dzieję, powiadam Wam, naprawdę źle się dzieje. Niestety to jeszcze nie wszystko. Oto, jak zapowiedział dziś mec. Wildstein, lada moment ogłoszony zostanie wyrok Alicja Tysiąc kontra ks. Garncarczyk. Czy kobiecie, która wytoczyła proces państwu za uniemożliwienie jej aborcji, nie można powiedzieć, że nie chciała dziecka – dziwi się Pan mecenas. Lecz niestety chyba nie można, wszak gdy kogoś zamkniesz w pokoju to odpowiadasz nie za to, że ten ktoś z pokoju nie wyszedł, tylko za to, że skorzystać z wyjścia nie mógł. Nazywają to uprawnieniem – mec. Wildstein na pewno coś o tym słyszał w czasach gdy kolegów w TVP zatrudniał.

 

Tyle o sytuacji wewnętrznej. Ale nie lepiej jest i na zewnątrz. Dla nikogo z domorosłych geostrategów nie ulega wątpliwości, że tarcza antyrakietowa potrzebna jest bynajmniej nie po to by nas chronić przed Arabami. Choć nie trudno zgadnąć, że skoro cywilizacja białych chrześcijan, Alicji Tysiąc, Magdzie Środzie i niejakiej Nieznalskiej za nos się daje wodzić, to dopiero Arabowie by jej w pupę nasadzili klapsów. Ale mimo tego  mentalnego stanu, który równać się może tylko obawom przed Rosjanami, Niemcami, Obamą, Unią, Michnikiem, gejami, Tuskiem, laicyzacją, słowem mimo tej piekielnej odwagi domorosłych geostrategów, Arabskie ataki można jednak zlekceważyć. W końcu, dajmy na to, taka Łódź, już dawno wygląda jak po terrorystycznym ataku, więc po cóż pieniądze na darmo wydawać.

 

Nie ulega też chyba wątpliwości, że tarcza nie ochroni nas przed rosyjskimi rakietami. Raz, że oznaczałoby to, iż razwiedka nie tak znowu silna więc ścioslogika, rolexowe bajanie czy niekoszerne michalkiewki, nadają się do wyrzucenia, a dwa, że przecież nawet najbardziej pijany Rosjanin nie dałby sobie pod nosem instalować rakiet. Może kurica nie ptica, a Polska nie zagranica, ale na pewno nie Kuba, zwłaszcza a rebours. Po cóż więc tarcza? Ano tarcza jest po to, żeby tak uwiązać Polskę przy Amerykańskim obcasie, żeby w razie ataku na naszą Ojczyznę, Amerykanie na łeb na szyję się rzucą ratować owe miliony, które w Polsce wydali. Przy takiej strategii, rzecz jasna, najważniejsze jest aby Amerykanie w Polsce inwestowali, całe wsie wykupywali, tarcza, strefa 51, NASA, aby wszystko w Polsce powstawało, bo to ceną jest naszej wolności. Słowem idzie o to, abyśmy byli jak drugi Kuwejt, kraj znany ze swej suwerenności i wolnych, politycznych wyborów. Dlatego też skoro Redzikowo odpada, oddajmy może Amerykanom stocznię gdańską. Raz i tak nikt tego kupić nie chce, dwa, historyczna Bolkokolebka doskonale nadaje się na dar dla bratniego narodu amerykańskiego, no i trzy, wreszcie ktoś zechce umierać za Gdańsk. Albo chociaż za jego mały kawałek.

 

 

 

Wykop Skomentuj21
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale