Marion Marion
32
BLOG

apolityczni profesjonaliści

Marion Marion Polityka Obserwuj notkę 4
Jeszcze w moich uszach pobrzmiewają echa wypowiedzi Donalda Tuska w polskim sejmie, z których jasno wynikało ,że PIS nic nie potrafi i do niczego się nie nadaje.
Byli tacy którzy uwierzyli i nabrali się na PR-owskie sztuczki mające na celu wmówienie elektoratowi ,że PO jest partią profesjonalistów w każdym calu. Rząd cieniasów przebierał nogami żeby ujawnić ludzkości drzemiący w nich geniusz, a szuflady nie domykały się z powodu przeciążenia genialnymi projektami ustaw. Wprawdzie żelazny kandydat na ministra obrony dostał tekę ministra kultury a specjalistka od ochrony zdrowia zajęła się mniejszościami seksualnymi , ale nie bądźmy małostkowi. Każdy minister z PO doskonale poradzi sobie na każdym stołku .Ale do rzeczy , PO miała być w założeniu partią gwarantującą profesjonalizm . Jak rzecz ma się w praniu ??


Darujmy sobie Pakiet Szejnfelda [ który się okazał gorszy od pakietu Kluski i chyba dlatego pakiet Kluski przepadł ] , darujmy sobie super, wspaniałe projekty ustaw o służbie zdrowia [ które jak się okazuje trzeba pisać na nowo] . Zajmijmy się czymś realnym czyli kasą . Okazuje się ,że wspaniali profesjonaliści z PO radzą sobie dużo gorzej niż zapowiadali .

Eksperci wbrew zapewnieniom Ministerstwa Rozwoju Regionalnego biją na alarm. Od początku tego roku wypłacono tylko 2,7 mld zł z programów unijnych na lata 2004 - 2006. Jest to o 10 proc. mniej niż w analogicznym okresie w roku poprzednim. Ich zdaniem wypłaty należałoby przyspieszyć, bo inaczej obędziemy się tylko ich smakiem.


Doprawdy nie wiem z czego to wynika , przecież to rząd prawdziwych fachowców . I to w dodatku tak pracowitych :

Rząd przyspiesza roszady w spółkach Skarbu Państwa
PSL kosi 11 stołków w całej Małopolsce
wszystko było z góry ustalone - apolityczny konkurs ministra Grada
POlityka kadrowa w państwowych spółkach
Platforma zwalcza pakiet Kluski
Platforma czyści Lasy Państwowe z ludzi PiS
Platforma czyści ZUS
Platforma Obywatelska wchodzi do Radia Gdańsk
Platforma odbije TVP
PO i PSL dzielą się agencjami rolnymi
PO- sprzedać jeden kanał TVP, pozbawić reklam drugi
PO zablokuje politykę historyczną prezydenta
Rezygnacja z analiz przyspieszy prywatyzację
Rząd chce sprzedać 1000 firm
Skarb Państwa się wyprzedaje

Marion
O mnie Marion

Zoologiczna antykomunistka , szalona zwolenniczka lustracji mailto:gertruda@op.pl

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka