19 obserwujących
612 notek
805k odsłon
522 odsłony

Małgorzata Kidawa-Błońska - bo to zła kobieta jest...

Zagraniczna domena publiczna
Zagraniczna domena publiczna
Wykop Skomentuj11

- Lekcje religii zrobiły więcej złego niż dobrego"

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta na spotkaniu z mieszkańcami Piaseczna koło Warszawy w sali miejscowego Centrum Edukacyjno-Multimedialnego.

Onet:

"Była m.in. pytana o lekcje religii w szkołach. Przekonywała, że nie sprawdziły się i "zrobiły więcej złego niż dobrego", powinny więc wrócić do salek katechetycznych przy kościołach.

- Jesteśmy w przededniu dyskusji, aby lekcje religii wróciły do parafii i będzie to z pożytkiem dla dzieci, bo to nie będzie kolejny przedmiot, tylko będzie to coś innego - mówiła Kidawa-Błońska. - Tak jak jest dalej być nie może - dodała.

Wiele mówiła o politycznych podziałach w społeczeństwie. Podkreślała, że jeśli podziały te będą dalej eskalowane, niedługo "będziemy mieli dwa społeczeństwa". Już dziś, jak mówiła, zdarza się, że dzieci nie mogą mieć wspólnego kinderbalu, bo rodzice mają odmienne poglądy polityczne.

Niestety, jak dodała, w elitach politycznych "jest przyzwolenie na to, żeby budzić upiory". W tym kontekście kandydatka była pytana m.in. o niedawny atak na sędzię w Sądzie Rejonowym w Rybniku. Kidawa-Błońska stwierdziła, że wiceminister sprawiedliwości, bagatelizując ten atak, "daje przyzwolenie na takie zachowania".

Zgadza się Platformersi. Skutecznie, od wielu lat dzielicie społeczeństwo, ale jak na autentycznie podłych ludzi przystało, ofiarę obwiniacie za to co się stało. Jakie to liberalne...

I choć Prezydent Andrzej Duda nie jest prezydentem marzeń, robicie wszystko, znakomicie mnie i innych mobilizując, abyśmy na niego zagłosowali, co też specjalnie dla Was Platformersi uczynię. Należy zrobić wszystko, aby Wy, piąta kolumna, wrogowie niepodległości i suwerenności Polski, nie zdobyli władzy. 

Nie pozostawiacie nam wyboru. Jesteście szkodnikami, którzy dawno przekroczyli rubikon zdrady narodowej. Brawo! W dodatku nie jesteście zbyt bystrzy, ale to Wasz problem. Lepsza nasza :)

A tak w ogóle to słodcy jesteście w tej nienawiści do Polski i Kaczyńskiego :)

Kidawa-Błońska zarzuca Kaczyńskiemu, że zależy mu na Polsce :) :) :) Kidawa-Błońska ma jeszcze mniejszy rozumek niż Komorowski :) Dzięki za tę kandydatkę. Naprawdę :)

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka