25 obserwujących
740 notek
978k odsłon
  7283   0

Ks. Tomasz Jegierski: czołowi politycy dobrej zmiany mają związek z aferą FOZZ

Foto ekranu: Romuald Kałwa
Foto ekranu: Romuald Kałwa

Całe lata popierania "dobrej zmiany" idą do piachu. Zostałem zmasakrowany prawdą i faktami, które dotąd próbowałem połączyć.  Nie wierzyłem w te zarzuty, bo brakowało kogoś, kto podałby kulisy polityki. Zrobił to ksiądz Tomasz Jegierski.

Masakra: wg księdza Tomasz Jegierskiego Kornel Morawiecki ma związek ze śmiercią Michała Faltzmana i aferą FOZZ, którego podwiózł do szpitala. Niedługo potem student IV roku historii, Mateusz Morawiecki, dostaje pracę w spółce Cogito Jacka Ksenia, byłego szefa banku Banku Handlowego. Ciekawostka:

- Najbardziej znana jest sprawa Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego - największa afera finansowa III RP. Głównym oskarżonym w procesie FOZZ jest były szef funduszu, Grzegorz Żemek - pracownik wywiadu wojskowego. W drugiej połowie lat 80. Żemek był kierownikiem wydziału kredytów w filii Banku Handlowego w Luksemburgu. Według ustaleń "Rz" bank ten obsługiwał operacje finansowe służb specjalnych, przede wszystkim związane z handlem bronią. Bank Handlowy był "oknem na świat" PRL. Za jego pośrednictwem przeprowadzano transakcje dewizowe, on też obsługiwał centrale handlu zagranicznego - mówił Marek Dukaczewski w 2004 roku - http://www.bhp.org.pl/Article903.html 

Szokujący film o w kościele i przekrętach polityków PiS: https://www.youtube.com/watch?v=EaZWvZv6uSk

W najnowszym filmie mamy krótki telefon do Antoniego Macierewicza i znacznie dłuższy do ministra Waszczykowskiego. Film zawiera masakryczne informacje o tym, kto nami obecnie rządzi, i jak byliśmy nabrani na wielu ludzi.

Zeznania ks. Tomasza Jegierskiego są wstrząsające: WSI, Morawieccy, afera FOZZ, Bagsik i Gąsiorowski, pogróżki śmiercią oraz nielegalne działania aparatu państwa - to wszystko znajdziemy w najnowszym filmie nielubianego Stonogi, który pisze:

Ks. Tomasz Jegierski całe życie kapłańskie poświęcił pomocy dzieciom w strefach objętych działaniami wojennymi.

Wcześniej był inicjatorem największego śledztwa w dziejach kanadyjskiego kościoła dotyczącego pedofilii wśród księży.To na podstawie Jego działań podjęto najsurowsze decyzje personale wobec hierarchów kościelnych.

W roku 2009 wrócił do Polski i wspólnie z Żołnierzami Polskich Sił Zbrojnych niósł pomoc na cały Świat.      W roku 2017 Cezariusz Lesisz (prywatnie kierowca Kornela Morawieckiego, a w czasach obecnych pełnomocnik premiera Mateusza Morawieckiego ds. rozwoju gospodarczego, a od jakiegoś czasu Szef Agencji Rozwoju Przemysłu) dokonuje ataku na Ks.Jegierskiego. Udaje się do bp. Szala w Przemyślu ten kieruje go do Pogonowskiego -szefa ABW i powstaje zamysł siłowego odebrania dokumentu podpisanego przez Kornela Morawieckiego.

Następnie dochodzi do siłowego wejścia funkcjonariuszy ABW do mieszkania 94 letniej babci Ks. Jegierskiego którym to działaniom przewodniczy pani Niebrzydowska. W wyniku tych działań staruszka doznaje złamań i traci mowę, chwilę później umiera.

Załamany ksiądz udaje się do adwokata, z którym wspólnie docierają do mediów i tak powstaje materiał o nieprawidłowościach w przepływach finansowych Panów Morawieckich. Chwilę później zostaje zaatakowany medialnie przez sitwę Sakiewicza i Karnowskich. Katarzyna Lubnauer i Adam Szłapka-posłowie inicjują śledztwo w tej sprawie w trakcie którego zarzuty otrzymuje asystent Kornela Morawieckiego, Pan Marek Pawlak. Następnie Episkopat Polski występuję do Episkopatu Kanady o wszczęcie procedury kanonicznej wobec Ks. Jegierskiego albowiem zdaniem Prymasa Polski działanie księdza polegające na ujawnianiu przypadków pedofilii oraz homoseksualizmu w diecezji ełckiej szkodzi kościołowi. Kościół kanadyjski odmawia wszczęcia postępowania. Kolejnym krokiem kneblowania ust księdzu Tomaszowi jest wyizolowanie z życia diecezji ełckiej. Na ten cel Episkopat Polski w porozumieniu z Nuncjaturą Apostolską w Polsce wysyłają do ks. Tomasza swego delegata w osobie Ks. dr Stanisława Jóźwiaka, który w utrwalonej trzygodzinnej rozmowie zachęca księdza do milczenia i twierdzi, że ten nie ma wstydu ujawniając ten skandal obyczajowy.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale