32 obserwujących
788 notek
1038k odsłon
  496   4

Szokujące powiązania finansowe producentów szczepionek na koronawirusa i wielkich mediów

Ten materiał powinien dotrzeć do ludzi na całym świecie. Wyjaśnia finansowe powiązania i ogólnoświatową zmowę milczenia na temat koronawirusa i szczepionek:


image

W tekście „Kto jest właścicielem świata, YT i producenta szczepionek” pisałem, że wśród czterech największych firm finansowych świata – funduszy inwestycyjnych: BlackRock, Vanguard, Fidelity oraz State Street – wszystkie z nich (wtedy jeszcze nie zauważyłem, że za nazwą „SSgA Funds Management, Inc.” kryje się State Street - State Street Global Advisors) mają udziały w Alphabet Inc., konglomeracie i holdingu powołanym przez Google, do którego należy m.in. YouTube.

Te finansowe olbrzymy mają większe i mniejsze udziały w 90 proc. przedsiębiorstw notowanych na giełdzie amerykańskiej i wielu spółkach zagranicznych, i często są to pakiety wystarczające, do kierowania podlegającymi przedsiębiorstwami, np. dzięki akcjom A o podwójnej sile głosu.

Bardzo ciekawe jest, że: nazwy BlackRock, Vanguard i Fidelity pojawiają się również w kontekście największych właścicieli (akcjonariuszy) Facebooka:

image

Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=FB&subView=institutional stan na 28 września 2021 godz. 1:48


W tekście „Kto jest właścicielem świata, YouTube i znanego producenta szczepionek” wymieniłem udziałowców firmy Pfizer Inc., producenta szczepionek na koronawirusa.

Poniżej Top 10 największych udziałowców firmy Pfizer Inc.:

image

Źródło: CNN Busienss, 16 września 2021, źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=PFE&subView=institutional


Tymczasem warto przedstawić również 10. największych udziałowców firmy AstraZeneca PLC:

image

Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=AZN&subView=institutional stan na 28 września 2021 godz. 2:05

Jak widzimy, zarówno wśród Pfizer Inc., jak i AstraZeneca PLC, powtarzają się:

- BlackRock Fund Advisors

- The Vanguard Group, Inc.

- Wellington Management Co. LLP

- SSgA Funds Management, Inc.

- Capital Research & Management Co...

 

                                             Ustalenia Witolda Gadowskiego:

(...) Fauci już dużo wcześniej był informowany o tym, że trwają niebezpieczne badania, znakomicie wiedział o tym od Petera Daszaka. Wiedział o niebezpieczeństwie, jakim jest uzłośliwianie wirusów z nietoperzy, jakim jest wbudowywanie w tego wirusa mechanizmu gain of function, wiedział też, że coś zaczyna wypływać z laboratorium w Wuhan, wiedział o tym, że trzej chińscy naukowcy już w lipcu 2019 roku znaleźli się w szpitalu zakażeni tym, co dziś nazywamy SARS-CoV-2. Co jeszcze wychodzi z tych maili? Wychodzi, że Fauci, razem z Markiem Zuckerbergiem, szefem Facebooka, już na początku pandemii ustalili, że będą wprowadzać drakońską cenzurę, cenzurując wszystkie przecieki dotyczące źródeł wirusa i metod leczenia. Niszczono wszelkie prawdziwe informacje na temat źródeł tego wirusa i metod radzenia sobie z nim przez ludzi – akcentuje Witold Gadowski – Doszliśmy od momentu, w którym Chiny – wraz z grupą Fauciego, a właściwie z grupą, której twarzą jest Fauci i Daszak – zarazili cały świat koronawirusem".


Ok, sprawdźmy więc także powiązania sławnego Petera Daszaka i EcoHealth Alliance

Poszukajmy informacji – „Peter Daszak - jest prezesem EcoHealth Alliance, organizacji pozarządowej non-profit, która wspiera różne programy dotyczące zdrowia na świecie i zapobiegania pandemii” / Wikipedia angielskojęzyczna

                                           Partnerzy EcoHealth Alliance:

image

Źródło: EcoHealth Alliance https://www.ecohealthalliance.org/partners stan na 28 września 2021


Występują tu interesujące powiazania finansowe niektórych partnerów EcoHealth Alliance


Top 10 największych akcjonariuszy of Johnson & Johnson:

 image

Źródło: https://money.cnn.com/quote/shareholders/shareholders.html?symb=JNJ&subView=institutional stan na 11 października 2021, godz. 23:00


Chyba nie warto ponownie wymieniać niektórych udziałowców Johnson & Johnson, sponsorujących Petera Daszaka i jego EcoHealth Alliance. Niech Szanowny Czytelnik sam to zrobi i zaznaczam, proszę mi nie wierzyć, lecz samodzielnie szukać informacji w Internecie. Co najwyżej zanalizować powiazania wszystkich innych. Znalazłem ciekawe powiązania jeszcze dwóch sposnsorów:

Tarter, Krinsky & Drogin:

- The Vanguard Group, Inc. 5.08%

Avocado Green Mattress shareholders:

- udziałowcy to m.in. The Vanguard Group, Inc., BNP Paribas Asset Management UK L..., BlackRock Fund Advisors, Fidelity Management & Research Co...,


Poza tym są partnerami organizacji Petera Daszaka są amerykańskie uniwersytety (Princeton), ale także z Arabii Saudyjskiej, Malezji, RPA, Tajlandii i Chin, krajów, które – piszmy prawdę – generalnie nie lubią cywilizacji zachodniej i białych ludzi. Zresztą, trudno się dziwić.

****************

Wzajemne powiązania finansowe pomiędzy Google, YouTube, i wymienionymi gigantami, jak Vanguard, BlackRock, Fidelity, oraz producentami szczepionek – mogą wyjaśniać medialny nacisk na promocję szczepień i cenzurę treści, szczególnie tę, która choć mało kontrowersyjna według zdrowego rozsądku, jest powszechnie cenzurowana nie tylko na YouTube, ale i w pozostałych mediach głównego nurtu. Powiazania te mogą również sugerować, że producentami szczepionek, mogą być pośrednio powiazania z twórcami wirusa – tak, wiem, to już daleka interpretacja, jednak powiązania firm sponsorujących Daszaka Johnson & Johnson oraz Avocado Green Mattress, ktoś nazwie, zbyt słabymi. Jednak powiązania te jasno wykazałem w stosunku do głównych producentów szczepionek oraz bezwstydnie cenzurujących opinie o koronawirusie głównych mediów społecznościowych świata – Facebooka i YouTube.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale