34 obserwujących
830 notek
1111k odsłon
  244   0

Donald Tusk odwiedza PO-tiomkinowskie wsie... Ale propaganda!

POrtal internetowy Onet.pl i inne media dla których liczy się POstprawda, czyli nieprawda, wyśmiewają się z Kaczyńskiego, że na spotkania po Polsce przychodzi z ustwionymi osobami. To prawda, ale po tym, co wyczyniali "młodzi i wykształceni z wielkiego miasta" pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu w 2010 roku, nie dziwię się człowiekowi.

POnowoczesne media chcą, aby wyborcy przypominający elity z "Folwarku zwierzęcego" mogły dowolnie chrumkać, chrząkać, paprać się w błocie i obrzucać nim Jarosława Kaczyńskiego. 

No i tu jest szkopuł proszę Państwa, bo te same media, chwalą prezydenta Europy Donalda Tuska, w przyszłości Donalda T., który robi, co tylko może, aby Polska pozostała krajem III świata i niemiecką kolonią.

"Prezenty, autografy i gołąbki. Czyli "niespodziewana" wizyta Tuska w małej wsi - portal Onet triumfalnie informuje, jak mieszkańcy wsi Trzebieszewo* w województwie zachodniopomorskim w powiecie kamieńskim, w gminie Kamień Pomorski, przywitali Donalda Tuska". Źródło

Donald Przywitany jak na Panisko przystało! Spotkanie we wsi nie było planowane, totalne zaskoczenie wśród mieszkańców!

Co ważne, Tusk został miło przywitany pomimo tego, że przyjechał niespodziewanie, a nie jak ci pisowcy, co się boją bluzgów wyborców i co przygotowują swoje spotkania ze skrupulatnie wyselekcjowanymi fanami. 

"Spotkanie z Tuskiem to jednak spore wydarzenie dla mieszkańców. Widać ekscytację wśród tych, którzy mieszkają w okolicy" - pisze Onet.pl.

Ciekawostka jest tylko taka, że skąd witające Tuska Koło Gospodyń Wiejskich miało przygotowane upieczone, i zapewne pyszne, wymagające dużo pracy, ciasta?

Ciekawostka jest tylko taka, że w gm. Kamień Pomorski, PO wygrała z PiS wybory parlamentarne w 2019 roku zdobywając 36,59% głosów, a PiS 35,15% głosów. W Trzebieszewie wygrał PiS, ale jego wyborcy zapewne nie przyszli na spotkanie z Tuskiem, o którym nie wiedzieli i nie mogli powiedzieć do Tuska: -Panie ratuj nas:

A na Donalda Tuska trzeba poczekać. Zniecierpliwieni mieszkańcy tłumnie zbierają się pod tutejszą remizą OSP, w której działa także świetlica wiejska. Listy nie ma. Może przyjść każdy, kto ma ochotę. Przeciwników byłego premiera wśród zebranych nie widać.

"— Ja bym chciał z nim porozmawiać, mam sprawę. A Tusk jest chyba moją ostatnią nadzieją — wzdycha jeden z mężczyzn"

"Kiedy Tusk mówi, że nie wiadomo, kto wygra kolejne wybory, z sali słychać niezadowolenie. — Jak to? Wy macie wygrać, tak pan mówił".

W wyborach prezydenckich 2020 Rafał Trzaskowski w Trzebieszewie w II turze zdobył 55,30% głosów poparcia. W całej gminie 61,52% poparcia. Tak to nasz Donald Tusk, przyjaciel wsi, odważnie odwiedza niespodzewanie wioski..., gdzie Koalicja wygrała wybory. 

PS. Na spotkaniu przypadkiem zjawiła się robiąca zdjęcia: Alicja Wirwicka z portalu Onet :)

"Tusk ostatnią nadzieją" :) :) :)

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale