34 obserwujących
830 notek
1111k odsłon
  188   2

To nie PiS podnosi cenę cukru w Polsce, ale Niemcy

Ceny cukru mają uderzyć w PiS, tak jak nieprzekazywanie pieniędzy na Krajowy Plan Odbudowy.

Ludzie głodni wywołują rewolucję i doprowadzają do zmiany władzy. Taki jest cel sterowanej z zewnątrz obecnej zmowy cenowej.

Główni producenci cukru w Polsce to Pfeifer & Langen Polska S.A., Südzucker Polska S.A. oraz Nordzucker Polska S.A. oraz Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

Cukier w Niemczech kosztuje 79 eurocentów, co po przeliczeniu daje ok. 3,70 zł. „Eksperci” mówią, że cenę podkręca niepotrzebna panika. A kto podkręca tę panikę? Czy pamiętacie Państwo, jak po przejęciu cukrowni przez Niemców kilkanaście lat temu ceny cukru urosły do ponad 6 zł za kg?

Ludzie głodni wywołują rewolucję i doprowadzają do zmiany władzy, a to, że po rewolucjach żyje się gorzej, ma małe znaczenie. Tłum jest głupi.

„Polska wśród liderów producentów cukru w Europie” – artykuł powstał 23 września 2021, https://poradnikhandlowca.com.pl/artykuly/polska-wsrod-liderow-producentow-cukru-w-europie/

A więc na polskim rynku jest dużo cukru ze zbiorów z tamtego roku. W tekście pada takie zdanie: „Polski przemysł cukrowniczy od lat generuje istotny procent wartości unijnego przemysłu cukrowniczego” – jest tylko poważny problem. Polski przemysł cukrowniczy mówi po niemiecku. Serce handlu również bije po niemieckiej, ale i francuskiej stronie.

Nie jestem miłośnikiem obecnej władzy, ale twierdzenie, że za Jerzego Buzka, Leszka Millera, czy Tuska było lepiej, to bredzenie debili. Ale ludzie tak twierdzą. Manipulacjami gospodarczymi bardzo łatwo nakręcić manipulacje motłochu.

Totalna opozycja – zdrajcy Polski, chce dać Niemcom władzę także nad polskimi sądami. Wiemy, że w Niemczech tamtejsi politycy wybierają sędziów, ale czemu Niemcy czepiają się Polski? Żeby doprowadzić do de facto likwidacji Polski. Cały system sądowniczy ma służyć budowie jednego europejskiego państwa

Przewodnicząca Komisji Europejskiej od 2019 roku Ursula Von der Leyen kilka dni temu powiedziała, że polscy sędziowie mają mieć możliwość kwestionowania statusu innych sędziów bez ryzyka, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności dyscyplinarnej. Tym samym UE chce anarchizacji Polski, walki w środowisku sędziowskim.

Europejczycy chcą, aby każde sędzia w Polsce był jak Stefan Michnik, Helena Wolińska, czy Roman Kryże.

Jak anarchizacja Polski skończyła się w XVIII w., dobrze wiemy. Tu też należy przypomnieć, że cechą Niemców jest dehumanizacja ofiar. Niemcy chcą dokończyć swoje dzieło z 1 września 1939 roku. Ich nienawiść do Polaków jest już groteskowa.

Niemcy nie będą mnie uczyć demokracji.

Krajowy Plan Odbudowy? Zubożeni i wściekli Polacy mają ponownie wybrać ekipę Tuska. Dlatego Polsce wbija nóż w plecy. Jakie to niemieckie...

Polska pomaga Ukrainie w wojnie z niemieckim sojusznikiem Rosją. Ma jednak spłacać unijne długi, na co zgodził się Morawiecki. Tymczasem Niemcy atakują Polskę chcąc zniszczyć naszą niepodległość. Akcja z zamknięciem kopalni w Turowie to również niemiecka sprawka.

I żeby nie było, część pisowskiej elity ma sporo na sumieniu, a tym problemem jest np. Morawicki, Szumowski, zakup respiratorów czy brak opieki medycznej, przez co doszło do nadmiarowych zgonów w czasie paniki krowid-19. Ale ograniczeń żądało 50% obywateli. No i te skorumpowane środowiska medyczne, dla których śmierć pacjenta jest niczym.

Podziały były tu ponadpartyjne.

Jednoczenie PiS wielu Polakom przywrócił godność: walczył z karuzelami VAT-owskimi, obniżył ZUS dla powstających firm, zwiększył kwotę wolną od podatku i obniżył podatki: pierwszy próg podatkowy - do kwoty nieprzekraczającej 120 000 zł. Stawka podatku od 1 lipca 2022 roku wynosi 12%. Tak, to prawdziwa rewolucja. PiS obniżył też VAT na jedzenie.

I dba o emerytów, okradanych w latach tak komuny, jak i pod „odzyskaniu suwerenności”. W tym miejscu pewne prawicowe i konserwatywne media” są wściekle na te 13. I 14. emerytury, gdzie jest to wciąż krytykowane. Nie przeszkadza im to jednak żebrać o pieniądze na swoje utrzymanie.

Chociaż PiS nie jest idealny, to warto zwrócić uwagę na patriotycznych liberałów”, których celem jest odsunięcie PiS od władzy. Swoją drogą żenujące są te polskie media internetowe, niby takie niepodległościowe, ale nie analizujące dokładnie rzeczywistości, pełne uprzedzeń.

Tak, obecna władza zaczęła drukować pieniądze. Domyślam się, dzięki czemu zyskała taką możliwość – pozwoliły jej na to międzynarodowe struktury finansowe. To bardzo ważny czynnik faktycznej niepodległości. No i Andrzej Duda wchodzi w relacje z Chinami, chcąc, by były one stabilizatorem w Europie Środkowo-Wschodniej.

Krajowy Plan Odbudowy... To jeszcze nie czas na podział dobrej zmiany i wyrzucenia plew Morawickiego. Na tym skorzystają tylko zwolennicy Tuska i Niemcy.

Swoją drogą, zwolennicy Tuska, jakimi są ograniczonymi ludźmi... Przecież wszystkie te wojny i wielkie wysiłki inwestowane na naprawę Polski są z winy tych, którzy chcą upadku Polski, jej bezmyślnego osłabiania, upadku gospodarczego w imię kosmopolitycznych bredni. I chociaż za przeciwników mamy kosmopolitycznych krótkowzrocznych, odpornych na dane statystyczne durniów, masochistów i sadystów, to PiS musi wygrać wybory. Ale żeby nie było tak łatwo, to nie może zyskać większości, ale stworzyć wspólny rząd z Konfederacją lub przynajmniej jej częścią.

Niemcy i Rosja, nasi śmiertelni wrogowie, będą mieli wówczas trudniej.

Tłum jest głupi. Tusk niczym wodzirej, mógłby wyjść na mównicę i krzyczeć: Tłum jest głupi! Tłum jest głupi! Tłum jest głupi! A jego wyborcy będą skandować razem z nim. Od wielu lat, razem z różnymi ośrodkami wpływu krzyczą, żeby zniszczyć Polskę. Urodzeni niewolnicy. Wbrew pozorom nie ma co się nimi tak bardzo przejmować. Trzeba ich wziąć z buta. Wymyśli się kolejną pandemię i będą siedzieć cicho, jak na niewolników przystało. Ludzie, którzy niszczą własny kraj to śmieci i tak ich trzeba traktować.


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale