Blog
Superklaster
Romuald Kałwa
Romuald Kałwa superklaster.pl
6 obserwujących 193 notki 116737 odsłon
Romuald Kałwa, 7 maja 2017 r.

Na sześć 6 mln muzułmanów pracuje 800 tysięcy. II tura wyborów we Francji

Mówi w rozmowie z Michałem Michalakiem i jednocześnie narzeka. dla portalu Interia. konsul honorowy RP w Nicei Michel Forkasiewicz, że reszta korzysta z zasiłków:


http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-francja-2017/korespondencje/news-muzulmanie-to-wielki-problem-francji,nId,2389361

 

Jako szkoda, chyba się rozpłaczę... Że ci zdrajcy Polski w 1939 roku otrzymują od opatrzności to, na co zasługują.

 

To francuskie bydlę: Emmanuel Macron, ma czelność wyżywać się na Polsce i Polakach, wzywa do sankcji, bo Polska nie chce być już kundlem narodów - naszych zachodnich „przyjaciół”.

 

To pewnie zemsta za te ich latające karakany. Pewnie jeszcze chcieli je wyprodukować byle jak, żeby zarabiać na naprawach. A przy okazji: idioci z poprzedniej władzy nie zastanawiali się, albo mało to ich interesowało, że w czasie wojny helikoptery zostaną zniszczone szybko, i trzeba będzie je produkować na miejscu. Miał rację Macierewicz, że nie chciał tego dziadostwo dla Polskiej armii. 

 

W Wielkiej muzułmańskiej Brytfannie, wielbiony w Polsce nie wiedzieć czemu David Cameron, były premier, na każdym kroku wyżywał się na Polakach.

 

Hugh Williams zasugerował w książce "Wszystko, co powinniście wiedzieć o historii", m.in., że to polityka II Rzeczpospolitej przyczyniła się do wybuchu II wojny światowej. Polityk twierdzi, że doprowadziło do tego "prowokowanie" Adolfa Hitlera przez Polaków, który, w rezultacie podjął decyzję o rozpoczęciu działań zbrojnych.


Dziś II tura wyborów we Francji. Prawda jest taka, że obojętnie kto wygra, wynik zawsze będzie dla nas korzystny. Francja nie jest naszym przyjacielem. Zawsze będzie działała na naszą niekorzyść. Macron żąda sankcji, będzie osaczał nas z Angelą Merkel, a Le Pen ponad naszymi głowami zbliżała z Putinem.


Dziwię się, czy nikt tego nie widzi, nie słuchaliście wypowiedzi muzułmańskich najeźdźców? Ich „wizyta” to zemsta na Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, za lata poniżeń i kolonizacji, mordowania i wyzyskiwania. Pooglądajcie wywiady z muzułmanami. Tymczasem do roboty Francuzi, Belgowie, Niemcy i Anglicy! Teraz Wy macie robić na tych, których okradaliście i wykorzystywaliście! To Europa zachodnia jest największym złodziejem świata! Nie Rosja, nie ZSRR, nie Polacy, których obrażacie!

 

Stefan Kisielewski: Pocieszam się tylko, że ta stara k...a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!

 

A w ogóle maja rację narodowcy, że chcą wyrzucić Napoleona – mordercę i zbrodniarza – z polskiego hymnu państwowego. „Napoleon nam pokazał jak zwyciężać mamy”... No cholera jasna, gdzie są te zwycięstwa?! Facet, który zostawiał rannych żołnierzy na placu boju na pastwę maruderów jest dla Polaków wzorem? 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Superklaster http://superklaster.pl

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Świat nie oznacza Polska No chyba, że poświęcimy 10 mln. naszych obywateli w walce o wolną...
  • @wakizashi To prawda, we Wrocławiu to widać szczególnie, takie bezmyślne napuszenie...
  • Niektórzy mają argumenty, a głupki potrafią tyko obrażać być głupkiem to nie grzech,...

Tematy w dziale