Blog
Superklaster
Romuald Kałwa
Romuald Kałwa Publikator
15 obserwujących 421 notek 491310 odsłon
Romuald Kałwa, 13 lutego 2018 r.

Żydowskie obozy zagłady

Fot. Romuald Kałwa
Fot. Romuald Kałwa

Dlaczego żydowskie obozy zagłady? Bo ginęli w nich Żydzi, a co bardziej paskudni, jako kapo i szefowie obozowych bloków, mordowali swoich rodaków. Takie określenie jest niesprawiedliwe? Co z tego! Cios za cios. 

Mówi się, że „jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze”. Pomimo tej mądrości jestem przekonany, że zrozumienie żydowskiej nienawiści do Polaków ma głębszy kontekst. Tu naprawdę nie chodzi tylko o 65 mld dolarów.

Większość moich rodaków ma cywilizowane podejście do życia i świata, dlatego też nie potrafi zrozumieć tej nienawiści wobec Polaków. Skąd ta nienawiść w tak wielkiej skali bierze się u Żydów? Czy nie moglibyśmy razem spokojnie i zgodnie żyć? Przecież spora część Żydów to etniczni Polacy, a spora część Polaków, to nie jacyś tam Chazarowie, ale etniczni Żydzi, którzy posiadają przodków w samej Palestynie.

Istnieje tylko jedno wytłumaczenie: Żydzi mają do nas pretensje, że przeżyliśmy. To przecież tylko my, Słowianie, mieliśmy ginąć podczas II wojny światowej.

Nie po to Żydzi sami wznosili mury gett, odgradzając się od wojny w Polsce, by następnie okrutnie ginąć.

Egzystując wśród Polaków z Kresów, wiem jaki etniczny tygiel stanowią. W swoim życiu poznałem przy tym wiele różnych środowisk i typów ludzkich. Wiem co oznacza nienawiść bez powodu i bezwzględny, bezinteresowny sadyzm. Pamiętam jak w pierwszej klasie, podczas przerwy na zajęciach praktycznych - warsztatach, moi koledzy „grali w piłkę jeżem”. Nie wiem co tym prostakom zrobiło to biedne zwierzę. Tak bardzo skopane, pewnie długo nie pożyło.

Czy to przypadek, że najgorsze szkolne szuje miały czarne włosy i azjatyckie (dziś powiedzielibyśmy: chazarskie) rysy twarzy?

W 2009 roku odwiedziłem niemiecki obóz zagłady Auschwitz-Birkenau. Zastałem wówczas sporo żydowskich wycieczek, w tym pięknych i młodych obywatelek Izraela (na fot.). dobrze pamiętam jak się zachowywali: krzyki, ostentacyjne noszenie izraelskiej flagi i te pogardliwe spojrzenia Żydówek...

Spojrzenia były tak charakterystyczne, że wciąż mam je w pamięci. Zdziwiłem się tylko, że Żydzi to osoby o wielu cechach rasowych, bardzo różnorodne, w tym mulaci. Bezapelacyjnie ten naród tworzy religia. O ile Polak może być ateistą, czy protestantem, Żyd, który zostaje katolikiem, przestaje być żydem. Znika.

Talmud kwestionuje człowieczeństwo gojów – wszystkich nie żydów, a czy zabijając zwierzę, „człowiek” popełnia grzech? No i to „rajcujące” poczucie wyższości nad innymi narodami...

Swoją drogą, historia bywa pokrętna. Na ironię zakrawa fakt, że potomkowie prawdziwych Żydów z czasów Jezusa Chrystusa: Palestyńczycy, są więźniami we własnym kraju, a nawet Wojciech Cejrowski błędnie uważa ich za potomków arabskich najeźdźców.

Dobra wiadomość jest taka, że nie jesteśmy sami. „Żydzi” od krajów Europy Środkowo-Wschodniej z nami łącznie, żądają aż 140 mld dolarów. Nic nie dostaną, a skutek będzie odwrotny od zamierzonego.

Przyjaciołom Żydom poradzę tak: napiszcie wszystkie, nawet najbardziej wymyślne zarzuty, oszczerstwa i żądania wobec Polaków, na kartce. Przyklejcie tę kartkę do zadu osła i wypuście go na pustynię. Może poczujecie się lepiej.

PS. Holocaust to ofiara całopalna. Gdy Niemcy zaczęli przegrywać wojnę, władze ich okultystycznego państwa podjęły decyzję o składaniu ofiar z ludzi swoim popieprzonym germańskim bogom. Dlatego też holocaust haniebnie kontynuowano do ostatnich chwil wojny.

Romuald Kałwa

Opublikowano: 13.02.2018 16:53. Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 18:02.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @osasunna  Żeby odezwała się osasa :)
  • @35stan  Podobnie Emanuel Macrone popiera przewrót w Wenezueli - to mają być politycy?...
  • @Gapiszon2  Niemcy, Niemcy i jeszcze raz Niemcy. Czy zwolennicy/ Sympatycy Niemiec zrozumieją,...

Tematy w dziale