Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
155 obserwujących
1932 notki
2439k odsłon
  824   3

Lockdown i noszenie maseczek zwiększa ogólną liczbę zgonów!

       Polecam dwie ważne wypowiedzi lekarzy, które streszczam poniżej, dotyczące szkodliwych zarządzeń władz Polski. Jest tylko jedno jedyne rozwiązanie tego problemu - gdy przyjdą wybory, nie należy głosować na ugrupowania, które popierają lockdown i obowiązek noszenia maseczek. Dotyczy to koalicji rządzącej i większości opozycji. Jedynie sensownie zachowuje się Konfederacja, która od początku krytykuje bzdurne, głupie i szkodliwe działania polskiego rządu.

       Zdrowotnym skutkiem działania władz jest załamanie systemu ochrony zdrowia i zwiększenie liczby zgonów na inne choroby niż Covid-19. A gospodarczym skutkiem jest to, że drobna własność Polaków, szczególnie hotelarzy, restauratorów, sklepikarzy, fryzjerów, właścicieli siłowni, stoków narciarski etc… jest przejmowana przez międzynarodową finansjerę. Władza PiS zniszczyła ledwie tlącą się w Polsce klasę średnią.

       Niektórzy powiedzą: no ale władza w Polsce nie ma innego wyjścia, musi słuchać rozkazów z zewnątrz, musi robić, jak każą starsi i mądrzejsi - gdyby pandemia trafiła na rządy PO, PSL czy SLD to by robili dokładnie to samo, bo mieliby tych samych zwierzchników. Nie zgadzam się z tym – są przykłady na to, że władze nielicznych państw nie posłuchały rozkazów banksterów i lobby koncernów farmaceutycznych i ich kraje lepiej na tym wyszły.

Grzegorz GPS Świderski

Dr Martyka: Lockdown niszczy, zabija i przed niczym nie chroni

 • „…nie otrzymałem zgody na włączenie w naszym oddziale do leczenia Amantadyny…”
 • „…Żyjemy w czasach, gdy lekarz, wykorzystując swoją wiedzę medyczną i doświadczenie i tak musi słuchać oficjalnych wytycznych….”
 • „…Twarde dane wskazują, że lockdown zwiększa ogólną ilość zgonów, ilość zachorowań na wszelkie inne choroby, niszczy psychikę, a nie ma żadnego wpływu na liczbę zakażeń Sars-CoV-2. To w sensie medycznym. W sensie gospodarczym niszczy gospodarkę, uderza w rodziny, w relacje międzyludzkie. Lockdown służy interesom grup biznesu…”
 • „…maseczki nie chronią przed zakażeniem. Są natomiast wylęgarnią drobnoustrojów chorobotwórczych, powodują częste zmiany skórne, a poprzez zmniejszenie dopływu tlenu do organizmu i zwiększeniu dwutlenku węgla, który w znacznej części wdychamy zamiast usuwać go na zewnątrz, powodują szkodliwe zmiany metaboliczne w całym organizmie…”
 • „…dysponujemy konkretnymi dowodami, iż lockdown nie ma wpływu na transmisję wirusa…”
 • „…Mamy wgląd do wyników wielu randomizowanych badań udowadniających brak skuteczności noszenia maseczek…”
 • „…Nawet jeśli u niektórych osób zakażenie SarsCoV-2 przebiega bardziej burzliwie i ciężej niż grypa (czego nie neguję), to i tak ilość zgonów wywołanych „covidem” jest kilkadziesiąt razy mniejsza niż liczba zgonów osób, którym odmówiono pomocy lekarskiej z powodu paraliżu ochrony zdrowia…”
 • „…jeśli umrze człowiek np. na zawał serca, czy z powodu zaawansowanej choroby nowotworowej, a stwierdzono u niego dodatni test w kierunku SarsCoV-2, to kwalifikuje się ten zgon jako wywołany koronawirusem…”
 • „…Z drugiej strony, jeśli po szczepieniu pacjent nie mający żadnych poważnych chorób umrze z powodu zakrzepicy (do której nie miał nigdy wcześniej skłonności) lub z innej nieznanej przyczyny, to mówi się, że nie ma podstaw, by wiązać to ze szczepieniem…”

Jeśli maski nie są skuteczne, to dlaczego chirurdzy je noszą?

 • „…W oparciu o obszerny przegląd i analizę, nie mam wątpliwości, że zdrowi ludzie nie powinni nosić ani chirurgicznych, ani materiałowych masek…”
 • „…Chirurgiczne i materiałowe maski w żaden sposób nie zapobiegają transmisji wirusa. Do tej pory już wszyscy powinni w pełni zdawać sobie sprawę z tego, że maski nigdy nie zapobiegały przenoszeniu się wirusów i nie chroniły przed nimi. Właśnie dlatego nigdy nie zalecano ich stosowania podczas sezonowej grypy, epidemii czy w trakcie poprzednich pandemii….”

PS. Notki powiązane:

Czym się różni sranie w wodzie od srania w powietrzu? <- poprzednia notka

następna notka -> Bóg i szatan

Tagi: #gps65, #lockdown, #maseczki, #polityka

Lubię to! Skomentuj42 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale