GPS GPS
974
BLOG

Lockdown i noszenie maseczek zwiększa ogólną liczbę zgonów!

GPS GPS Polityka Obserwuj notkę 42

       Polecam dwie ważne wypowiedzi lekarzy, które streszczam poniżej, dotyczące szkodliwych zarządzeń władz Polski. Jest tylko jedno jedyne rozwiązanie tego problemu - gdy przyjdą wybory, nie należy głosować na ugrupowania, które popierają lockdown i obowiązek noszenia maseczek. Dotyczy to koalicji rządzącej i większości opozycji. Jedynie sensownie zachowuje się Konfederacja, która od początku krytykuje bzdurne, głupie i szkodliwe działania polskiego rządu.

       Zdrowotnym skutkiem działania władz jest załamanie systemu ochrony zdrowia i zwiększenie liczby zgonów na inne choroby niż Covid-19. A gospodarczym skutkiem jest to, że drobna własność Polaków, szczególnie hotelarzy, restauratorów, sklepikarzy, fryzjerów, właścicieli siłowni, stoków narciarski etc… jest przejmowana przez międzynarodową finansjerę. Władza PiS zniszczyła ledwie tlącą się w Polsce klasę średnią.

       Niektórzy powiedzą: no ale władza w Polsce nie ma innego wyjścia, musi słuchać rozkazów z zewnątrz, musi robić, jak każą starsi i mądrzejsi - gdyby pandemia trafiła na rządy PO, PSL czy SLD to by robili dokładnie to samo, bo mieliby tych samych zwierzchników. Nie zgadzam się z tym – są przykłady na to, że władze nielicznych państw nie posłuchały rozkazów banksterów i lobby koncernów farmaceutycznych i ich kraje lepiej na tym wyszły.

Grzegorz GPS Świderski

Dr Martyka: Lockdown niszczy, zabija i przed niczym nie chroni

 • „…nie otrzymałem zgody na włączenie w naszym oddziale do leczenia Amantadyny…”
 • „…Żyjemy w czasach, gdy lekarz, wykorzystując swoją wiedzę medyczną i doświadczenie i tak musi słuchać oficjalnych wytycznych….”
 • „…Twarde dane wskazują, że lockdown zwiększa ogólną ilość zgonów, ilość zachorowań na wszelkie inne choroby, niszczy psychikę, a nie ma żadnego wpływu na liczbę zakażeń Sars-CoV-2. To w sensie medycznym. W sensie gospodarczym niszczy gospodarkę, uderza w rodziny, w relacje międzyludzkie. Lockdown służy interesom grup biznesu…”
 • „…maseczki nie chronią przed zakażeniem. Są natomiast wylęgarnią drobnoustrojów chorobotwórczych, powodują częste zmiany skórne, a poprzez zmniejszenie dopływu tlenu do organizmu i zwiększeniu dwutlenku węgla, który w znacznej części wdychamy zamiast usuwać go na zewnątrz, powodują szkodliwe zmiany metaboliczne w całym organizmie…”
 • „…dysponujemy konkretnymi dowodami, iż lockdown nie ma wpływu na transmisję wirusa…”
 • „…Mamy wgląd do wyników wielu randomizowanych badań udowadniających brak skuteczności noszenia maseczek…”
 • „…Nawet jeśli u niektórych osób zakażenie SarsCoV-2 przebiega bardziej burzliwie i ciężej niż grypa (czego nie neguję), to i tak ilość zgonów wywołanych „covidem” jest kilkadziesiąt razy mniejsza niż liczba zgonów osób, którym odmówiono pomocy lekarskiej z powodu paraliżu ochrony zdrowia…”
 • „…jeśli umrze człowiek np. na zawał serca, czy z powodu zaawansowanej choroby nowotworowej, a stwierdzono u niego dodatni test w kierunku SarsCoV-2, to kwalifikuje się ten zgon jako wywołany koronawirusem…”
 • „…Z drugiej strony, jeśli po szczepieniu pacjent nie mający żadnych poważnych chorób umrze z powodu zakrzepicy (do której nie miał nigdy wcześniej skłonności) lub z innej nieznanej przyczyny, to mówi się, że nie ma podstaw, by wiązać to ze szczepieniem…”

Jeśli maski nie są skuteczne, to dlaczego chirurdzy je noszą?

 • „…W oparciu o obszerny przegląd i analizę, nie mam wątpliwości, że zdrowi ludzie nie powinni nosić ani chirurgicznych, ani materiałowych masek…”
 • „…Chirurgiczne i materiałowe maski w żaden sposób nie zapobiegają transmisji wirusa. Do tej pory już wszyscy powinni w pełni zdawać sobie sprawę z tego, że maski nigdy nie zapobiegały przenoszeniu się wirusów i nie chroniły przed nimi. Właśnie dlatego nigdy nie zalecano ich stosowania podczas sezonowej grypy, epidemii czy w trakcie poprzednich pandemii….”

PS. Notki powiązane:

Czym się różni sranie w wodzie od srania w powietrzu? <- poprzednia notka

następna notka -> Bóg i szatan

Tagi: #gps65, #lockdown, #maseczki, #polityka

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj42 Obserwuj notkę
GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta AI. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję, łapówki przyjmuję: suppi.pl/gps65

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka