Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
145 obserwujących
1730 notek
2190k odsłon
  259   4

Murzyni nie są naczelnymi!

       Okazało się, że fejsbużyca to rasistka, bo pod filmem o Murzynach zadała pytanie widzom, czy chcieliby w przyszłości oglądać filmy o naczelnych. No i rozpętała się afera, że fejsbużyca uważa, że Murzyni to małpy. No to przeprosiła i obiecała, że już nie będzie więcej nazywać Murzynów naczelnymi. Tu więcej informacji na ten temat: Czarnoskórzy jako małpy naczelne? Algorytm Facebooka znów zawodzi

       Więc fejsbużyca zmieni swój algorytm na taki, który przestanie zaliczać Murzynów do naczelnych, a zatem będzie sprzeczny z obowiązującą oficjalnie nomenklaturą biologiczną. Polityczna poprawność już od dawna rozmija się z nauką. Ale na tym nie powinno się skończyć.

       Dla niektórych obraźliwe może być nawet nazwanie ich hominidami czy homo sapiens. Jeśli Murzyni nie są naczelnymi, nawet Murzynami nie są, to może z dalszej grzeczności ustalmy, że nie są też hominidami i homo sapiens, bo się mogą obrazić.

       Na wszelki wypadek lepiej z Murzynami nie gadać, nie robić o nich filmów, nie nazywać, nie klasyfikować, nie zauważać i ich ignorować. Każdy kontakt z Murzynem może zostać wykorzystany przeciwko tobie.

       Dodam, że tak samo lepiej unikać homoseksualistów, bo się za byle co obrażają. A już osoby niebinarne, które same uważają, że są nikim, należy ewidentnie traktować jak powietrze. Niebinarny Murzyn to już na pewno nie jest hominidem.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Zeszyty szkolne <- poprzednia notka

następna notka -> Wolność to potrzeba fizjologiczna

Tagi: gps65, Murzyni, czarni, Facebook, polityczna poprawność

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale