Pupilla Libertatis
Jestem sarmatolibertarianinem. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
150 obserwujących
1838 notek
2346k odsłon
  427   0

Już niedługo IV Mistrzostwa Trikke Skki!

Już na początku przyszłego roku odbędą się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Trikke Skki. Tym razem w dużo lepszym terminie niż poprzednie mistrzostwa, które były w marcu. Teraz zawody zaplanowane są od 20 stycznia 2011 do 23 stycznia 2011. Miejsce to samo co zawsze, czyli Muszyna.

Zjeżdżać będziemy z tego toru:

 
 
A tak było w zeszłym roku:
 
 
 
Więcej filmów umieściłem w relacji z poprzednich mistrzostw.
 
A tu nauka jazdy na trajce, w tym jak korzystać z wyciągów: Nauka jazdy na Trikke Skki
 
Byłem na wszystkich dotychczasowych mistrzostwach i wszystkim polecam ten sport!
 
Na Trikke Skki można nauczyć się zjeżdżać w godzinę i już w drugiej śmiało, bezpiecznie, spokojnie zjeżdżać z najcięższych, czarnych tras w Alpach. To jest najważniejsza zaleta trajki!
 
W zasadzie dla narciarzy to się też nadaje, ale w takim sensie, że mogą na narty zabrać ze sobą znajomych czy rodzinę, którzy boją się nart, albo nie chcą się uczyć, albo jest to zbyt kosztowne, albo mają słaba kondycję, albo są po jakichś urazach, albo są już starzy lub otyli i ich narty męczą.
 
Wyobraźcie sobie, że jesteście narciarzami i poznajecie fajną dziewczynę i proponujecie jej wyjazd na narty w Alpy. A ona mówi, że nie umie jeździć i że się boi. No to albo rezygnujecie z dziewczyny, albo z wyjazdu. Taki błąd popełniają wszyscy, którzy nie wiedzą o istnieniu Trikke Skki! Gdyby to wiedzieli, to by coś takiego dziewczynie kupili, lub wypożyczyli, i zjeżdżali z nią z najstromszych lodowców!

 

 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale