Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
144 obserwujących
1732 notki
2192k odsłony
  932   0

Rządzą nami i sabotażyści i idioci

Klasyczny dylemat dotyczący demokratycznej władzy brzmi: „czy rządzą nami sabotażyści, czy idioci?”. Ostatnio przegłosowana w Sejmie ustawa o radiofonii i telewizji dobitnie dowodzi tego, że cała rządząca elita polityczna Polski to i sabotażyści i idioci. Ale nie tylko rządzący – cała opozycja też.

Ostatnio przegłosowana w Sejmie ustawa o radiofonii i telewizji dobitnie dowodzi tego, że cała rządząca elita polityczna Polski to i sabotażyści i idioci. Ale nie tylko rządzący – cała opozycja też.

Za tą ubecką ustawą głosowały wszystkie kluby parlamentarne w Sejmie – i rządowe i opozycyjne. Przywódcy partii rządzących i opozycyjnych, czyli Tusk, Pawlak, Kaczyński i Napieralski, to niewątpliwie sabotażyści. Oni wiedzą, że uchwalają ustawę peerelowską, której celem jest kontrolowanie mediów i tworzenie tak mętnego prawa by mieli haka na każdego publicystę przekazującego treści audiowizualne dowolną metodą, w tym w Internecie. Chodzi o to by takich publicystów móc poskromić, ograniczyć, udupić, by móc ich postraszyć swoimi ubekami - bo co byśmy nie robili, to będziemy łamać prawo.

To niszczy Polskę, to ogranicza nasze możliwości, psuje biznes. Ta ustawa spowoduje to, że polscy przedsiębiorcy będą mieli trudnie i drożej. Ale te nasze elity polityczne to idioci, bo mimo, że mają na celu ograniczenie wolności słowa, to wcale tego nie osiągną. Audiowizualne portale internetowe po prostu będą nadawać z zagranicznych serwerów i nasi nowi ormowcy będą mogli im naskoczyć.

Kaczyński z Tuskiem, Napieralskim i Pawlakiem nie ograniczą nam wolności słowa, bo w dzisiejszym stanie techniki i rozwoju Internetu jest to niemożliwe, a więc swoich cenzorskich celów nie osiągną. To są idioci. Ale biznes sabotażyści zepsują, biedę zwiększą. Niech ich trafi szlag! Kto na nich głosuje, szkodzi Polsce!

Główne uzasadnienie tej ustawy jest takie, że jeśli radio i telewizja są koncesjonowane i kontrolowane, to Internet też powinien. Ale przecież główną przyczyną koncesji w radiu i telewizji jest to, że są ograniczone zasoby, że częstotliwości, na których nadaje się programy mają ograniczoną pojemność! To jest głupie tłumaczenie, bo przecież można po prostu te ograniczone zasoby sprzedać z licytacji i nie kontrolować nadawców. Ale jakieś wytłumaczenie to jest. Ale ono kompletnie nie działa w Internecie, gdzie zasoby są nieograniczone – może przecież powstawać nieskończenie wiele portali audiowizualnych nieskończenie różnorodnych, tak, że nie obejmie tego żadna definicja w żadnej idiotycznej ustawie!

W Internecie koncesje i cenzura nie są potrzebne, ale też nie są możliwe. Ale to przekracza możliwości zrozumienia przez małe móżdżki naszej elity rządzącej i opozycyjnej z Tuskiem i Kaczyńskim na czele. Zrozumienie współczesnych technik audiowizualnych i telekomunikacyjnych przekracza zdolności umysłowe ich oficerów prowadzących.

To idiotyczne, anachroniczne, socjalistyczne państwo musi upaść! Sabotażyści i idiocie nie będą w stanie utrzymać się dłuższy czas przy władzy. Ale co napsują, co zniszczą, co spieprzą to ich – tak jak ich idol Jaruzelski – musiał oddać władzę, bo rządził idiotycznie, ale Polskę zniszczył i czas zmarnował. A ci jego spadkobiercy dalej niszczą i marnują. Nie gódźcie się na to! Nie godziliśmy się na Pierwszą Komunę, to dlaczego godzicie się na Drugą? Nie głosujcie na tych sabotażystów i idiotów!

Tu jest więcej informacji na temat tego ostatniego legislacyjnego gniota:


Skuteczni politycy <- poprzednia notka

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale