Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
119 obserwujących
1462 notki
1850k odsłon
659 odsłon

Janusz Korwin-Mikke powinien zostać senatorem!

Wykop Skomentuj7

Janusz Korwin-Mikke jest kandydatem w wyborach uzupełniających do Senatu w Rybniku, które odbędą się jutro, 21 kwietnia 2013 roku. Tu są informacje na ten temat:

Apeluję więc do wszystkich uprawnionych mieszkańców Rybnika, Mikołowa i okolic o to, by na niego głosowali. Apeluję nie tylko do tych, którzy podzielają poglądy, ale do wszystkich. Warto głosować na Janusza Korwin-Mikke bez względu na poglądy jakie się ma. Warto by Janusz Korwin-Mikke był w Senacie, bo warto wysłuchać w parlamencie jego poglądów, jego pomysłów, jego spostrzeżeń, jego ostrzeżeń. Janusz Korwin-Mikke zauważa sprawy, które mało kto dostrzega. Gdy był posłem, to najważniejsze były jego sejmowe przemówienia, w których w sposób logiczny i dobrze uzasadniony piętnował głupie pomysły polityczne, których w parlamencie jest pełno.

Myślę, że w takiej roli w jakiej się znajdzie, czyli samotny w Senacie, nie stanowi żadnego realnego politycznego zagrożenia dla nikogo, więc nie powinni się go bać nawet ci, którzy nie podzielają żadnych jego poglądów. Więc powinniśmy go wszyscy poprzeć nie ze względu na poglądy, ale ze względu na jego charakter, wiek, temperament, wiedzę i inteligencję - istotne będę jego przemówienia w Senacie! Jemu się to po prostu na starość należy, bo jest bardzo potrzebny w parlamentarnej izbie zadumy i kontroli.

Senat powinien służyć i służy do tego by oceniać ustawy, które ustanawia Sejm. By to dobrze oceniać trzeba być człowiekiem mądrym, wykształconym i doświadczonym. Takim jest Janusz Korwin-Mikke. Nie jest tak bardzo istotne to, jakie ma poglądy, istotne jest to, że jest mądry, wybitnie inteligentny, dogłębnie zna się na polityce i wielu innych dziedzinach, jest cybernetykiem i filozofem. Jest idealnym senatorem. Dokładnie tacy powinni być wszyscy senatorzy.

A więc głosujcie na niego, bo on ze wszystkich kandydatów na to stanowisko najbardziej się nadaje!

Polecam inne moje notki o Januszu Korwin-Mikke:


Państwowa edukacja <- poprzednia notka
następna notka -> Dwadzieścia jeden

Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale