Pupilla Libertatis
Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję.
129 obserwujących
1616 notek
2054k odsłony
3982 odsłony

Czy istnieją zwierzęta geje?

Wykop Skomentuj69
Podobno ponad 400 gatunków zwierząt przejawia skłonności homoseksualne. Podobno zwierzęta uprawiają samogwałt i praktykują homoseksualizm oraz zoofilię.
Proszę o wyjaśnienia fachowców w tej dziedzinie i odpowiedź na moje pytania biologiczne:
Na czym konkretnie polegają te skłonności homoseksualne zwierząt? Na tym, że chcą i dążą do tego by wcelować nie w tę dziurkę co trzeba? Czy może na tym, że chybiają i nie potrafią wcelować w odpowiednie miejsce?
Jak często wśród zwierząt zdarzają się takie postawy, że jeśli podniecone seksualnie zwierzę ma do wyboru jednocześnie dwie dziurki: odpowiednią i nieodpowiednią, to świadomie, celowo albo instynktownie wybierze nieodpowiednią?
-------------------------------------------------------------
Obowiązek wskazania prostytutki <- poprzedni odcinek serii
następny odcinek serii -> Lumpenpederaści
-------------------------------------------------------------
Czy zwierzęta uprawiają ten samogwałt i homoseksualizm dlatego, że chcą wtykać swoje członki w nieodpowiednie dziurki, czy dlatego, że nie mogą, nie umieją, nie potrafią, nie zdążają znaleźć odpowiedniej dziurki?
Czy zwierzęta pozwalają sobie wtykać cudze członki w inne swoje dziurki niż trzeba dlatego, że to lubią, czy przez pomyłkę, nieuwagę, czy jakieś zamroczenie? Czy pozwalają sobie wkładać w odpowiednie dziurki nieodpowiednie przedmioty dlatego, że ich ta nieodpowiedniość przedmiotu wtykania podnieca seksualnie, czy też dlatego, że nie rozumieją który wtykany obiekt jest odpowiedni, a który nieodpowiedni?
Jak powszechnie wśród dzikich zwierząt występują osobniki, które w celach seksualnych uprawiają tylko i wyłącznie samogwałt i praktykują homoseksualizm czy zoofilię i nigdy nie próbują doprowadzić do prawidłowego zapłodnienia?
Ja wiem, że istnieją zwierzęta, które w ogóle nie dbają o to, w jaką dziurkę trafiają. Mało tego, potrafią trafiać w miejsce, w którym w ogóle nie ma dziurki - jest środek ciała i to chroniony pancerzykiem. Przebijają się w środku grzbietu i wypuszczają spermę. Chodzi mi o pluskwy. One nawet nie muszą wtykać, wkładać, czy się przebijać. Strzelają spermą do samicy z pewnej odległości i ją zapładniają. Ich  plemniki mają samodzielną zdolność znalezienia jajowodów - potrafią przemieszczać się w przestrzeniach międzykomórkowych i przecisnąć się przez błonę komórkową.
Wszystkie pluskwy to w 50% geje, bo z takim prawdopodobieństwem trafiają w samców, w 20% to zoofile, bo trafiają w inne zwierzęta, a tylko w 30% trafiają w samicę.
No ale czy te pluskwy są naprawdę zboczone? Czy są szczerymi, prawdziwymi, uczciwymi zboczeńcami? One po prostu kopulują z czym popadnie. Myślą, że zapładniają. One się mylą, chybiają, ale chcą zapłodnić. Nawet guzik próbują zapłodnić, bo są bardzo aktywne seksualnie – niektóre odbywają po 200 stosunków dziennie.
Moim zdaniem pluskwy nie są pederastami, bo pederasta, to ktoś, kto celowo, intencjonalnie, świadomie trafia w nieprawidłową dziurkę, a omija prawidłową. Gdy robi to przez pomyłkę, nawet jeśli się często myli, to jest tylko głupim heteroseksualistą, a nie żadnym pederastą.
Pijany baca, który szczerze kocha owieczkę nie jest zboczony, gdy myśli, że ją zapłodni i będzie miał z nią dzieci, tak jak nie jest zboczona żadna pluskwa. By być homoseksualistą, a zatem zboczeńcem, trzeba wiedzieć, że swoim aktem seksualnym do żadnego zapłodnienia się nie doprowadzi, trzeba być tego świadomym, trzeba być wykształconym i uświadomionym seksualnie. Homoseksualiści to najczęściej ludzie światli i inteligentni - i wiedzą, że trafiając w odbyt do zapłodnienia nie doprowadzą.
Natomiast czym innym są geje. To nie są zboczeńcy, bo oni tylko gadają, że są takimi, którzy nie trafiają w prawidłową dziurkę i tym gadaniem próbują zyskać polityczny poklask. Geje to normalna grupa polityczna w demokracji. Istotą demokracji jest to, by jakąś narracją zdobyć władzę. No to geje ogłaszają wszem i wobec, że są homoseksualistami, a zatem świadomie trafiają w nieprawidłową dziurkę, a to daje im poklask tłumu i dzięki temu zostają posłami, radnymi i obejmują różne stanowiska urzędnicze. Być może niektórzy geje są homoseksualistami, a inni nie. To nie jest istotne. Ważne jest, że demokratycznemu ludowi podoba się trafianie w nieodpowiednią dziurkę.
Zwierząt gejów na pewno nie ma.
Grzegorz GPS Świderski
Czarnuchy <- poprzednia notka
następna notka -> "Marynarz" na Pajęczej

Tagi: gps65, geje, pederastia, homoseksualizm.
Wykop Skomentuj69
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie