GPS GPS
648
BLOG

Co by podpisał Wałęsa w akapie?

GPS GPS Polityka Obserwuj notkę 2
Wałęsa podpisał umowę z SB. I to stworzyło dzisiejsze państwo polskie. Państwo złe, zamordystyczne, socjaldemokratyczne. Państwo wtryniające się siłą w najdrobniejsze aspekty naszego życia. Musimy się na to zgodzić czy chcemy, czy nie. I na dodatek musimy go za to czcić i oddawać mu hołd. Wałęsa uważa, że komunistów wykiwał. Cały świat go za to lubi. A tymczasem okazuje się, że to Wałęsa został wykiwany, bo jego agenturalna gra stworzyła totalne państwo socjaldemokratyczne, które grabi i ciemięży obywateli i chroni SB-ków, czyli członków zbrodniczej mafii.
W akapie, czyli anarchokapitalizmie, każdy z nas będzie mógł podpisywać polityczne umowy - nie tylko z SB, ale z każdą inną siłą polityczną. I będzie to służyło nie temu by się nawzajem wykiwać, ale by zawrzeć konkretne, jawne, obopólnie korzystne porozumienie, które nikomu postronnemu nie będzie szkodzić. W akapie będą prywatne agencje ochrony, które będą z mafią walczyć. A współczesne państwo to mafia, która nas zwalcza, bo jesteśmy niewolnikami. W akapie będziemy wolni na lądzie, tak jak wolni są wszyscy żeglarze na morzach i oceanach.
 
Grzegorz GPS Świderski

następna notka -> Tysiąc Liechtensteinów

Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj2 Obserwuj notkę
GPS
O mnie GPS

Blo­ger, że­gla­rz, informatyk, trajk­ka­rz, sar­ma­to­li­ber­ta­ria­nin, fu­tu­ry­sta AI. My­ślę, po­le­mi­zu­ję, ar­gu­men­tu­ję, po­li­ty­ku­ję, fi­lo­zo­fu­ję, łapówki przyjmuję: suppi.pl/gps65

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka