Blog
Pupilla Libertatis
GPS
GPS Grzegorz GPS Świderski
107 obserwujących 1360 notek 1659288 odsłon
GPS, 15 lipca 2018 r.

Francja mistrzem świata!

150 9 1 A A A

       Za chwilę zacznie się finałowy mecz mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 w Rosji Francja - Chorwacja. Jestem jasnowidzem! Mam widzenie i wiem na pewno, że wygra Francja. Tym samym zdolności paranormalne zostały udowodnione!

Grzegorz GPS Świderski

Opublikowano: 15.07.2018 16:57.
Autor: GPS
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą.


Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem


Zgadzam się na dowolne rozpowszechnianie, publikowanie, kopiowanie, przeinaczanie i wykorzystanie moich notek, ale proszę przy rozpowszechnianiu, czy publikowaniu w innych miejscach, dołączać na końcu link do oryginalnej strony, z której notka została skopiowana.


Proszę nie zamieszczać w komentarzach pod moimi notkami filmów czy obrazków lub długich tekstów przekopiowanych z innych miejsc, bo to niepotrzebnie obciąża stronę. Traktuję to jako spam. Zamiast tego proszę wstawiać odnośniki do źródła informacji. Polecam tworzenie notek blogowych i gdy są na temat to umieszczanie u mnie linków do nich. Zachęcam do dyskusji merytorycznej. Osoby niegrzeczne wypraszam, a jak to nie poskutkuje blokuję.


Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • No ale dokładnie tak samo, czyli na zasadzie szufladek, działa ludzki mózg. W mózgu odbywa...
  • "...gwałtowne susze, powodzenia, a nawet huragany...świat czeka większe natężenie chorób,...
  • Mam Netflixa, zacząłem oglądać ten serial. Przerwałem w połowie drugiego odcinka....

Tematy w dziale Sport