Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
116 notek
46k odsłon
  24   0

Niepoprawna politycznie historia USA.

Artur Kozieł - własne zdjęcia
Artur Kozieł - własne zdjęcia
Zapowiedź recenzji książki autorstwa Pana Thomasa E. Woodsa, Jr. pt.: "Niepoprawna politycznie historia Stanów Zjednoczonych", wyd. Fijor Publishing.

Drodzy Przyjaciele.

Wstęp.

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda historia USA okiem tamtejszego katolika - konserwatysty? 

Dzięki książce autorstwa Pana Thomasa E. Woodsa, Jr., pt.: "Nieprawna politycznie historia Stanów Zjednoczonych" czytelnik będzie mógł się tego dowiedzieć. Książkę wydało Fijor Publishing.

O książce.

Autor w książce przedstawia odważne i niepoprawne tezy min.: "Koloniści nie rabowali Indian, oni im za ziemię płacili", jak F. D. Roosevelt wydał sowieckich jeńców Stalinowi? W Jaki sposób setki polityków i intelektualistów utrzymywało tajne więzi z Kremlem? I wiele, wiele innych.

O Autorze.

Jak już wspomniałem Pan Thomas E. Woods, jr. Jest amerykańskim historykiem i ekonomistą, tradycjonalistą i gospodarczym libertarianinem, czyli coś w stylu zwolennika Konfederacji, jeśliby to przełożyć w małym stopniu na nasze rodzime podwórko, ale przede wszystkim autor jest katolikiem.

Podsumowanie.

Osobiście jestem ciekaw w jaki sposób autor uzasadnił tezy jakie podał w książce. Uważam, że może być to dla czytelnika ciekawe możliwość poznania historii USA niekoniecznie od propagandowej strony. Czy książka okaże się dobra? Na to pytanie odpiszę kiedy ją przeczytam. To na tyle na ten temat.

Kochani, pozdrawiam was ciepło i serdecznie oraz życzę wam udanego dnia\wieczoru.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #naszebookstagramy #historiausa

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale