Książki i publicystyka.
Jestem Polakiem, więc mam obowiązki polskie.
3 obserwujących
155 notek
48k odsłon
  66   0

O Marszu Niepodległości 2022.

Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022.
Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022.
Marsz Niepodległości 2022 - "Polska Państwem Narodowym".

Drodzy Przyjaciele.

Wstęp.

Dziś prezentuję wam post szczególny dot. Marszu Niepodległości 2022, którego przewodnim hasłem było: "Polska Państwem Narodowym".

O Marszu Niepodległości 2022.

Jaki był ten Marsz Niepodległości?

Taki jaki powinien być. Zwyczajny, bez żadnych incydentów, na którym znowu zetknąłem się z całym przekrojem naszego społeczeństwa od rodzin z dziećmi, po babcie. Pierw z częścią grupy udałem się do Spowiedzi Świętej, by następnie wziąć udział w Mszy Świętej za ojczyznę. Masz zaczął się z 30 minutowym opóźnieniem i przebiegał normalnie, ale jest coś o co muszę się do ludzi uczestniczących w Marszu przyczepić. Jako, że byłem na wózku inwalidzkim to oczywiście ludzie chcący przejść by zmienić miejsce w szeregu musieli akurat przejść przed moimi nogami. Naprawdę gdybyś stał człowieku te 0,5 m dalej i trochę poczekał, aż Marsz porządnie ruszy i wtedy byś dołączył do swego\swojej kolegi\żanki rozwaliło by cię to?! Moim zdaniem nie. Druga uwaga - race, które powinny być odpalane umiejętnie. W naszej grupie ktoś dostał takim opiłkiem z racy w oko i potrzebna była pomoc medyczna, która co warto podkreślić działała świetnie, bez zarzutu. O prowokacjach "piewców miłości oraz tolerancji" wspominać nie będę, bo to przy tej imprezie klasyka. Całość imprezy zakończył patriotyczny koncert oraz przemowy zaproszonych przez organizatorów gości.

Plakat z influencerami.

Moją uwagę zwrócił plakat z influencerami @mlodziez_wszechpolska, na którym byli min.: @fagataaa @majakstasko @jas.kapela - fajny, ale środowisko powinno pomyśleć nad dywersyfikacją również tej dziedziny. Warto pokazać wartościowe, patriotyczne kontenty.

Podsumowanie.

Na wstępie chciałbym podziękować @e.a.nowak oraz osobom, które mnie pchały wózek ze mną - dziękuję! 

Czy polecam wybrać się na Marsz Niepodległości? 

Tak każdy kto czuje się Polakiem powinien się na niego choć raz w życiu wybrać. Kochani Pozdrawiam was ciepło i serdecznie oraz życzę wam miłej niedzieli.

#bookstagram #bookstagrampl #książka #książki #book #books #booklover #bookstagrammer #bookphotography #polishboy #polish #mylife #polska #bookaholic #bookstagrampolska #bookworm #bookpolish #polscypisarze #polskaksiążka #historia #history #domowabiblioteczka #przezjednoem #polskibookstagram #patriotyzm #polskość #historiapolski #prawicowyinstagram #marszniepodległości2022

Moje społecznościówki:

https://www.instagram.com/artur90268/

https://linktr.ee/artkoz

Zobacz galerię zdjęć:

Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022.
Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. Artur Kozieł - Marsz Niepodległości 2022. +3 zdjęcia +4 zdjęcia
Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale