0 obserwujących
2 notki
865 odsłon
178 odsłon

Czy Agnieszka Matlak wygrała wybory?

Wykop Skomentuj1

Dnia dzisiejszego TVN24 piórem dziennikarza/y kaw,sm/fac popełnia ciekawy tekst, mający prawdopodobnie na celu uspokoić część opinii publicznej poruszonej kuriozalnym wyrokiem sądu w sprawie Komorowski przeciwko Kaczyńskiemu odnośnie kłamstw tego pierwszego.

Pomijając dziwny werdykt sądu, który wymaga lobotomii by mógł być bezrefleksyjnie przyswojony. Ciekawy jest komentarz, który ma brzmieć ws tylu "luz, przecież tak naprawdę się nic nie stało". Więc czytamy:

Tytuł artykułu: Wygrany proces pomoże niewiele 

Fragment treści: Choć dla dwóch trzecich wyborców, wygrany przez Bronisława Komorowskiego proces nie będzie miał wpływu na niedzielną decyzję, jedna trzecia badanych uznała, że decyzja sądu może zmienić ich sposób głosowania - wynika z sondażu MillwardBrown SMG/KRC dla TVN24. (...) 29 procent przyznało, że się nim zasugeruje

Trudno takie wypociny, głupie w oczywisty sposób komentować. Pomijając sondaże, ich jakość i trafność -  pytanie mam tylko takie; czy 29% wahających się jeszcze co do decyzji to jest mało?

Niedziela pokarze jak naprawdę społeczeństwo zareagowało na sankcjonowanie przez polski system prawny oczywistych kłamstw. Obawiam się jednak, że biorąc pod uwagę na to, że przeciętny obywatel nie wgłębia się w meandry polityki dalej, niż tytuł czy nagłówek wiadomości, można powiedzieć że te wybory wygrała "sędzia" Agnieszka Matlak - oczywiście wygrała je panu Komorowskiemu.

Źródła:

www.tvn24.pl/-1,1661032,0,1,wygrany-proces-pomoze-niewiele,wiadomosc.html

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale