INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
187 notek
173k odsłony
1011 odsłon

Tortury CIA, każdy z nich wiedział, Kaczyński też!

Wykop Skomentuj12

Patrząc prawdzie w oczy - każdy z nich wiedział, więc Kaczyński jest też winny!

Z własnego doświadczenia: gdy czując podmuch lecącej pięści, zamkniesz oczy to wyląduje ona na Twojej twarzy.

Kompromitacja

Sprzedali godność i wiarygodność Narodu Polskiego za 15 milionów dolarów.

Polskie rządy wykonują bez dyskusji politykę Białego Domu, a partie reprezentowane w sejmie RP mają jeden wspólny mianownik: spolegliwość wobec Wielkiego Brata.

Ręce opadają. Człowiek stara się być z Polski i z osiągnięć Polaków dumny, a tu takie skurwysyństwo.

Chodzi mi o wyciąg z raportu amerykańskiego kongresu o torturach CIA (.pdf, 131 MB, 525 stron opublikowanych, ale z zaczernionymi nazwiskami winnych, wyciąg z 6000 stron raportu oryginalnego).

Tylko artykuł opierający się na materiale źródłowym jest wiarygodny, gdy autor podaje źródło i jego adres. Podawajcie źródła swoich bełkotów, prowokacji, kłamstw i szczekania, inaczej jesteście niewiarygodni, zajmujecie stronę winnych za utajniony obóz koncentracyjny CIA w Kiejkutach, w Polsce!

Dosyć z tradycją konspiracji i zakłamania- prowadzi ona w naszych czasach do tchórzostwa własnego i wrodzonego tchórzostwa u dzieci.

Pierwszy krok do szlachetności własnej osoby to jest się nie bać! Patrzeć prawdzie w oczy, patrzeć kłamstwu w oczy i nie uciekać, Panie, Panowie, dziewczyny i chłopaki! O dziadkach i babciach raczej trzeba zapomnieć, przyzwyczaili się do swojej roli ofiar i tak u nich będzie aż pójdą do piachu.

Wasi synowie będą wam wdzięczni, córki dumne, gdy w rodzinie zamiast zakłamania i mimikry, będą uczyć Polacy Polaków patrzeć prawdzie w oczy!

Wychowali, wytresowali was przez ostatnie 25 lat  na tchórzliwe bezrasowe pieski, szczekające tylko do odległego obcego. Podkulacie ogony, gdy przychodzi taki Pan z Hameryki pod płot.

W systemie hierarchicznym mamy u góry przywódców państwa. Nawet oni przyznają, że są odpowiedzialni. Przysięgają przecież na Konstytucję Polski. Ale teraz jęczą oni jak złapani niemieccy hitlerowcy podczas procesu w Norymberdze: my o niczym nie wiedzieliśmy. Gdy się jest głową państwa, przywódcą to ma się nie tylko przywileje bezkarnego kradzenia, kłamania i brania łapówek, ale obowiązek do poniesienia odpowiedzialności za własne decyzje. Decyzje lokalizacji obozu koncentracyjnego tortur CIA w Kiejkutach, będą szkodzić Polakom jeszcze przez sto lat.

Jesteśmy wymieniani w jednym zdaniu z Afganistanem i Tajlandią. Polska jest wymieniana jako jedno z trzech państw, w których CIA torturowała porwanych, w większości niewinnych ludzi, bez wyroków sądowych i bez pozwolenia rządów tych państw.

Tak, trzeba powiedzieć prawdę- której w Polsce nikt nie mówi i nie pisze- znowu cenzura, też tutaj na salonie autocenzura. Polscy głupcy, trolle, zadaniowi, ale także zawodowi dziennikarze nie piszą, że CIA porwała większość ludzi na podstawie donosów.

W Afganistanie ogłaszane były wtedy premie za złapanie Taliba, za informację o Talibach. Nagrody dostawali żołnierze amerykańscy (od 10 000$). Logiczne było, że zainteresowani zyskiem Amerykanie podawali poszukiwanie terrorystów dalej do tubylców, jako dywersję przeciwko Talibom.

Afgańczycy chcący zarobić, wybierali ze swojej rodziny jednego mężczyznę na ofiarę i meldowali własnego członka rodziny jako Taliba.

Nie tylko krewni, każdy chciał zarobić, dlatego sąsiad, donosił na sąsiada, wróg na wroga.

Z premii dla sił amerykańskich, z 10 tysięcy $ dostawali Afgańczycy za złapanego sąsiada, od 100 do 1000 dolarów. Chętnie Afgańczycy w ten sposób likwidowali konkurentów i wrogów Talibów.  Donoszono na nich Amerykanom. Donosiciele dostawali przy tym sumę dolarów, przez którą mogli utrzymać własną rodzinę.

Amerykanie łapali delikwenta, zabijali, a przedtem torturowali. Amerykanie z CIA porywali też w obcych krajach przypadkowych turystów, jak niemieckiego obywatela Khaled El Masri. Złapali go na urlopie w Republice Macedonii w roku 2003. Przewieźli go do Afganistanu i tam torturowali w obozie "Detention Site Cobalt".

Jak się okazało że nic nie wie, to go po miesiącach tortur w maju 2004 roku przewieźli do Europy i wysadzili w Albanii. Człowiek ma zrujnowane życie i jest chory psychicznie.

Innego Niemca z urodzenia (urodzonego w Bremie, z obywatelstwem tureckim) Murata Kurnaza złapali pakistańscy celnicy i za pieniądze przekazali siłom amerykańskim w Afganistanie. Tam został on po przesłuchaniach CIA zakwalifikowany jako "wroga siła" i przewieziony do nowo zorganizowanego obozu tortur CIA, w Guantanamo, gdzie był jako jeden z pierwszych torturowany od stycznia 2002 do sierpnia 2006 roku.

Agentura CIA działa w każdym kraju, gdzie zostanie wpuszczona ambasada USA. Przed paroma laty, dokładnie 9 listopada 2010 roku, podałem jako pierwszy w Polsce informację, że szwedzki minister Sprawiedliwości Ask z oburzeniem potwierdził, że ambasada USA w Sztokholmie, przy pomocy obywateli szwedzkich, organizuje prześladowania innych obywateli szwedzkich na szwedzkim terytorium!

Prawdopodobnie tak samo działa agencja wywiadowcza CIA w Polsce- przy pomocy polskich kolaborantów.

Nic dziwnego, że porwani, uznani teoretycznie przez CIA za Talibów nie zdradzali podczas tortur żadnych istotnych informacji, po prostu nic nie wiedzieli. To byli w większości niewinni ludzie!

Do dzisiaj w obozie koncentracyjnym Guantanamo, należącym do bazy Marynarki Wojennej USA w zatoce Guantánamo, są więzieni i codziennie torturowani niewinni ludzie! Oprócz paru prawdziwych Talibów, siedzą tam, bez wyroku sądowego, niewinni, ale już zmaltretowani ludzie, porwani losowo z terytoriów państw arabskich, Afganistanu, czy z państw byłej Jugosławii.

Barack Obama jako prawdziwy polityk-przestępca obiecał przez 7 laty likwidację Guantanamo, ale oczywiście słowa nie dotrzymuje.

Przed rokiem, przy wielkim medialnym wrzasku, Niemcy przejęły jedną ofiarę tortur z Guantanamo. Gdyż trzeba też wiedzieć, nawet tym niewinnym, rząd amerykański nie chce płacić odszkodowań, czy zapewnić azylu politycznego, czy choćby pobytu lekarskiego w USA. Rząd USA stara się uciec od odpowiedzialności finansowej i prawnej, narzucając ofiary tortur piekielnych pomiotów z CIA, innym państwom.

Natomiast na wynagrodzenie własnych psychologów od tortur, to CIA płaciła ogromne sumy. Podpisany przez CIA w roku 2006 kontrakt ze spółką "Mitchell, Jessen & Associates", według raportu miał potencjalną wartość 180 milionów dolarów. Gdy w roku 2009 Obama tę umowę wymówił, to właściciele firmy, jak pisze NBC Dr John "Bruce" Jessen i Dr James Mitchell, wcześniej pracujący dla  amerykańskich sił lotniczych U.S. Air Force, zdołali zagarnąć już około 80 milionów dolarów, przy minimalnej pensji współpracowników 1000 dolarów dziennie, wolnych od podatków.

Co wymyślili amerykańscy sadyści, jak torturowano, wg zaleceń zboczonych doktorów psychologii?

Torturowanym nie pozwalano zasnąć aż do 180 godzin. Musieli cały czas stać. W jednym przypadku jak pisze NBC, ofiara musiała stać przez 17 dni, gdyż została zapomniana. W wielu wypadkach musieli stać więźniowie, którym najpierw połamano nogi.

Repertuar tortur wymyślonych za 80 milionów dolarów był szeroki: ruska ruletka, pozorowane wieszania, męczenie owadami, wprowadzanie doodbytniczo jedzenia przy pomocy specjalnie grubych węży, waterboarding- wielokrotne pozorowane topienie ofiary.

Gdzie torturowano?

Głównie wymienia się obozy koncentracyjne CIA w Guantanamo, Afganistanie, w Polsce, w Tajlandii, w Kosovie oraz w Rumunii.

NBC i inne media w języku angielskim informują o kalectwach, śmierci złapanych ofiar. Piszą też o pierwszym więźniu CIA palestyńczyku Abu Zubaydah. Ten podejrzany o terroryzm, dzielny (bo jeszcze żyje) człowiek, jest aktualnie ludzkim wrakiem, z trwałym uszkodzeniem mózgu, oślepłym na oko, bez szansy na proces sądowy, gdyż siedzi w Guantanamo.

Kto jest odpowiedzialny?

George W. Bush, dyrektorzy CIA  George Tenet i John Brennan, ówczesny minister sprawiedliwości John Ashcroft, który podpisywał umowy i dokumenty tortur, zastępca Busha- Richard Bruce Cheney, doradczyni Busha, z Birmingham, Alabama rodem Condoleezza Rice oraz odpowiedzialny za wojnę w Iraku i w Afganistanie minister obrony USA, Donald Henry Rumsfeld.

Więcej fotek tu

Co można im zrobić?

Właściwie nic. Stany Zjednoczone zadeklarowały się jako państwo, których obywatele u władzy nie mogą być pociągani do odpowiedzialności przez inne państwa. Znaczy oni przyznali sobie status "nietykalnych" z prawem do mordowania i torturowania bezkarnie na całej kuli ziemskiej. Tak było już po zrzuceniu bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki, tak było po zatruciu Wietnamu środkiem Agent Orange zawierającym m- in. najsilnieszą dioksynę 2,3,7,8-Tetrachlordibenzodioxin (TCDD). Agent Orange był produkowany przez Dow Chemical und Mobay wspólną firmę Monsanto i Bayer AG. Tak było po spaleniu napalmem tysięcy Wietnamczyków, tak było po zgwałceniu i wymordowaniu 504 ludzi - całej wioski My Lai w Wietnamie (prowincja Mỹ Lai, wioska Sơn Mỹ), tak było w wojnie w Iraku, gdzie GI-s torturowali również dzieci i urządzali sobie polowania na ludzi - patrz wideo z Wiki Leaks.

Wersja pełna, tylko po zameldowaniu: https://www.youtube.com/watch?v=is9sxRfU-ik

Aż się prosi, bezpośrednio pociągnąć amerykańskich sadystów za konsekwencje- w dobrej tradycji westernów.

Specjalny sprawozdawca ONZ d.s. zwalczania terroryzmu i Praw Człowieka Ben Emmerson mówi "o kryminalnym spisku ". żąda postawienia odpowiedzialnych przed sąd w Stanach Zjednoczonych. Także Amnesty International oraz Human Rights Watch żądają ukarania winnych i ich przełożonych. Natomiast Barack Obama, dzięki któremu 525- stronicowy wyciąg z raportu został opublikowany, kazał zaczernić nazwiska winnych w raporcie.

Wg ekspertów Human Rights Watch, każde państwo, które podpisało konwencję ONZ-u przeciwko torturom ma prawo uwięzienia odpowiedzialnych, na terytorium własnego kraju. Dla Busha, Cheney i reszty, urlopy zagraniczne mogą być w przyszłości ryzykowne..

Manipulacje w Niemczech

10 grudnia w dzienniku programu 1 "ARD-Tagesthemen" ilustrowano tortury z raportu senatu USA przy pomocy czeczeńskiego powstańca, który opowiadał jak został uprowadzony przez rosyjskich żołnierzy i 2 dni bity. "Oni mnie bili" mówi w wywiadzie czeczeński, dobrze odżywiony azylant w telewizji niemieckiej (od 5 minuty).

Mogę sobie wyobrazić, że propaganda CIA i NSA nie musi w Polsce interweniować, propagandowe pieski posłusznie zaszczekają wspólnie: to ruska propaganda, liczą się ruskie tortury.

Polskim politykom, którzy przez swoje decyzje wiążą Naród Polski z amerykańskim piekłem, życzę odpowiedniego podsumowania. To nie Rosjanie tylko ludzie trzymający władzę w Polsce podjęli decyzje, pozwolili na tortury a następnie chronili kolesiów przed więzieniem, a nie dobre imię Polski i Polaków.

Tak, żadna partia w Polsce siedząca w sejmie RP nie zasługuje na reprezentowanie Polski i Polaków. Kaczyński chronił Sikorskiego, chronił Tuska itd. Każdy z nich wiedział. Teraz wrogowie Polski mogą faktycznie pisać o obozie koncentracyjnym CIA w Polsce. SLD, POPiS, PSL każda z tych Partii pokazała się od najgorszej służalczej wobec obcych strony. Trzeba te pasożytujące na Polakach partie zakazać, rozwiązać, a broń Boże na tych "Polaczków" nie głosować.

Jakby to było w systemie demokracji kulistej? (DK)

Mając zapisaną w umowie ogólnopolskiej władzę, infrastrukturę do głosowań za darmo, każdy obywatel byłby w stanie sprawdzić. Rządzenie gdy naród ma władzę to wypełnianie poleceń większości. Takie rządzenie jest przeźroczyste.

Do tajnej umowy z USA o torturowaniu by w ogóle niedoszło, gdyż w DK nie ma utajnienia, jest przeźroczystość. Utajnianie jest dobre dla tych bandytów z tzw. "służb specjalnych" które są niepotrzebne, dla Polski niebezpieczne, to 5ta kolumna- to moje zdanie, sprawują cichociemną władzę na plecach osób płacących podatki, ale służą obcym koncernom (jak protegowany Tuska, Krzysztof Bondaryk były szef ABW), które w Polsce w ogóle podatków nie płacą! To zdrajcy Polski, najpierw ich trzeba od koryta odsunąć, a następnie co Naród zdecyduje...

G. W. Bush sadysta, debil i chrześcijanin w jednej osobie  musiałby uzyskać zgodę ogółu Polaków na torturowanie, której nigdy by nie otrzymał. Ja wierzę, że większość Polaków takiego pozwolenia by nie przegłosowała. Nawiasem mówiąc, papież Jan Paweł II krytykował ostro wojnę Busha w Iraku i nigdy nie dał mu na tą wojnę swojego błogosławieństwa (o co się Bush starał).

W systemie DK pozwolenie na tortury mogłoby nastąpić tylko w ramach uzyskania zgody większości Narodu, co praktycznie jest niemożliwe! Nie można też kupić 40 milionów Polaków, tak jak CIA kupiło polskich polityków u władzy,  byłoby to za drogo nawet dla CIA.

Podpisz

AKT WOLI NARODU

http://www.petycjeonline.com/akt

Akt Woli Narodu jest już na Twitterze:

https://twitter.com/aktwolinarodu


Uwaga.

1. Komentowanie przez wyznawców  wiary Mojżeszowej, jest możliwe, ale po przeprosinach, za pośmiertne oplucie wszystkich Polaków przez M. Reich-Ranickiego,- (niedawno  państwowa telewizja niemiecka wyświetliła jego obelgi.)

2. Komentarze bez polskich znaków są usuwane.  

3. Proszę administrację o dopuszczenie opcji wyświetlania całości tekstu, bez łamania stron.


Skuteczne usunięcie przeszkadzających w czytaniu migawek Salon.tv

umożliwia rozszerzenie adblock plus i wprowadzenie do niego własnego filtra "x-link.pl"

Wygodną metodą dla bezstresowego czytania, w przeglądarce Firefox umożliwia wyłączenie scriptów Java: umieszczamy przy pomocy rozszerzenia Classic Theme Restorer addon QuickJava na dolną listewkę i zależnie od zapotrzebowania włączamy lub wyłączamy przez kliknięcie myszką JavaScript (JS)

Skuteczna metoda przeciwko łamaniu strony:

Co do kwestii komercyjnego łamania stron salonu24.pl na części przez zewnętrzny script: długie treści trzeba wstawiać do tabeli '1x1 border 0 (lub border 1, poczekać aż serwer odświeży stronę i wycofa script do stronicowania)
Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale