Blog
INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
puzyna
puzyna przyjaciel życia
10 obserwujących 180 notek 157389 odsłon
puzyna, 18 kwietnia 2017 r.

Czy wyeksportowane, polskie dzieci jeszcze żyją?

219 5 1 A A A
TT, KP
TT, KP

Dostałem zapytanie z Kanady:

"Ile kosztuja blizniaki plci odmiennej  2-4 latka ?
Regards
Henryk
Toronto, Ont. Canada
"

Dochodzą z różnych stron Internetu oskarżenia, że polskie dzieci sprzedawane są do burdeli, oddawane parom homoseksualnym, sprzedawane na pobranie ich organów.

Nie są to zadeklarowane i podpisane cele adopcji!

Wg statystyki rządowej wyeksportowano w roku 2015 na zachód, w sumie 326 dzieci.


image

Każde dziecko jest ważne.

Za eksport polskich dzieci odpowiadają w Polsce wg Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  instytucje kościoła katolickiego. Dlatego proponuję zadać ośrodkom adopcyjnym odpowiedzialnych za adopcję międzynarodową pytanie,  czy sprawdzają życie wyeksportowanych dzieci?

Ze strony http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/adopcja/informacje/adopcja-miedzynarodowa/

Zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 stycznia 2017 roku w sprawie listy ośrodków adopcyjnych upoważnionych do współpracy z organami centralnymi innych państw lub z licencjonowanymi przez rządy innych państw organizacjami lub ośrodkami adopcyjnymi (M.P. poz. 35). ośrodkami adopcyjnymi upoważnionymi do współpracy z organami centralnymi innych państw lub z licencjonowanymi przez rządy innych państw organizacjami lub ośrodkami adopcyjnymi, są:


1. Katolicki Ośrodek Adopcyjny,  03-461 Warszawa, ul. Ratuszowa 5
2. Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny,   41-200 Sosnowiec, ul. Skautów 1 (proceduje wyłącznie sprawy w toku (osobista styczność, zawieszenie zgody), w których agencją pośredniczącą była amerykańska agencja European Adoption Consultants, Inc.)


W każdym z wymienionych ośrodków istnieje Komisja do spraw adopcji, która dobiera do potrzeb dziecka zakwalifikowanego wcześniej do adopcji międzynarodowej odpowiednią rodzinę adopcyjną. Następnie całość dokumentacji kandydatów oraz dziecka jest przesyłana do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w celu wydania zgody, o której mowa w art. 17 c Konwencji. Po wydaniu zgody, dokumentacja zwracana jest ośrodkowi adopcyjnemu, a następnie możliwe jest zaaranżowanie pierwszego spotkania kandydatów z dzieckiem.


Moje pytanie: czy kontroluje się okresowo ile z tych dzieci jeszcze żyje u rodzin wg. podpisanych dokumentów, a ile z nich już zmarło, ile z nich nie można jeszcze odnaleźć?


Pełne statystyki adopcji zagranicznej należą do polskiego społeczeństwa!


Szczęść Boże


Czy te dzieci jeszcze żyją?

Ze strony:    http://www.hetkleinemirakel.be/nl/aangekomen-kindjes


image

image

image

image

Opublikowano: 18.04.2017 19:15.
Autor: puzyna
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem za zmianą hymnu z Mazurka na ROTĘ. "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy." Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu. Jednym z elementów patriotyzmu, nierozerwalnie związanym z pojęciem Polski, Ojczyzny jest dla mnie Język Polski. Nie toleruję, świadomego skracania pisma polskiego i kaleczenia polskiej ortografii i gramatyki. Nie ma ograniczeń technicznych i każdy powinien się wysilić i pisać polskimi znaczkami. Mówię po polsku, piszę po polsku to jestem Polakiem i mam Ojczyznę. Zamiarem wrogich Polsce dywersantów jest rozmycie świadomości narodowej Polaków i zniszczenie im Ojczyzny. Każdy powinien spojrzeć na zjawisko hierarchii bez strachu i uprzedzeń by zrozumieć zniewolenie. Popieram inteligencję zbiorową. Każdy powinien rządzić krajem bezpośrednio przez referenda lokalne i ogólnokrajowe.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Proszę sobie poczytać, a nie zgadywać....
  • Salon24, kontakt 17:59 (vor 27 Minuten) Poprawiono. Tak, rzeczywiście jest to bardzo ciekawy...
  • Zamiast poprawki, zdjęcie notki z SG, to też zadawalające mnie rozwiązanie. Mogę jeszcze...

Tematy w dziale Społeczeństwo