INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
TYLKO WOLA CAŁEGO NARODU MOŻE W JEDNYM AKCIE ZLIKWIDOWAĆ WSZELKIE WYMUSZONE UMOWY I PRZEJĄĆ KONTROLĘ W POLSCE. POTRZEBUJEMY WIĘKSZOŚCI POLAKÓW I TYLKO POLAKÓW!
12 obserwujących
196 notek
200k odsłon
  543   0

Czy wyeksportowane, polskie dzieci jeszcze żyją?

TT, KP
TT, KP

Dostałem zapytanie z Kanady:

"Ile kosztuja blizniaki plci odmiennej  2-4 latka ?
Regards
Henryk
Toronto, Ont. Canada
"

Dochodzą z różnych stron Internetu oskarżenia, że polskie dzieci sprzedawane są do burdeli, oddawane parom homoseksualnym, sprzedawane na pobranie ich organów.

Nie są to zadeklarowane i podpisane cele adopcji!

Wg statystyki rządowej wyeksportowano w roku 2015 na zachód, w sumie 326 dzieci.


image

Każde dziecko jest ważne.

Za eksport polskich dzieci odpowiadają w Polsce wg Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  instytucje kościoła katolickiego. Dlatego proponuję zadać ośrodkom adopcyjnym odpowiedzialnych za adopcję międzynarodową pytanie,  czy sprawdzają życie wyeksportowanych dzieci?

Ze strony http://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/adopcja/informacje/adopcja-miedzynarodowa/

Zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 13 stycznia 2017 roku w sprawie listy ośrodków adopcyjnych upoważnionych do współpracy z organami centralnymi innych państw lub z licencjonowanymi przez rządy innych państw organizacjami lub ośrodkami adopcyjnymi (M.P. poz. 35). ośrodkami adopcyjnymi upoważnionymi do współpracy z organami centralnymi innych państw lub z licencjonowanymi przez rządy innych państw organizacjami lub ośrodkami adopcyjnymi, są:


1. Katolicki Ośrodek Adopcyjny,  03-461 Warszawa, ul. Ratuszowa 5
2. Diecezjalny Ośrodek Adopcyjny,   41-200 Sosnowiec, ul. Skautów 1 (proceduje wyłącznie sprawy w toku (osobista styczność, zawieszenie zgody), w których agencją pośredniczącą była amerykańska agencja European Adoption Consultants, Inc.)


W każdym z wymienionych ośrodków istnieje Komisja do spraw adopcji, która dobiera do potrzeb dziecka zakwalifikowanego wcześniej do adopcji międzynarodowej odpowiednią rodzinę adopcyjną. Następnie całość dokumentacji kandydatów oraz dziecka jest przesyłana do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w celu wydania zgody, o której mowa w art. 17 c Konwencji. Po wydaniu zgody, dokumentacja zwracana jest ośrodkowi adopcyjnemu, a następnie możliwe jest zaaranżowanie pierwszego spotkania kandydatów z dzieckiem.


Moje pytanie: czy kontroluje się okresowo ile z tych dzieci jeszcze żyje u rodzin wg. podpisanych dokumentów, a ile z nich już zmarło, ile z nich nie można jeszcze odnaleźć?


Pełne statystyki adopcji zagranicznej należą do polskiego społeczeństwa!


Szczęść Boże


Czy te dzieci jeszcze żyją?

Ze strony:    http://www.hetkleinemirakel.be/nl/aangekomen-kindjes

Ciąg dalszy artykułu:

Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli

image

image

image

image

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo