Blog
INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
puzyna
puzyna przyjaciel życia
12 obserwujących 186 notek 169746 odsłon
puzyna, 28 sierpnia 2017 r.

Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli

537 27 1 A A A
K.P. TT,
K.P. TT,

Przyzwolenia na adopcje zagraniczne polskich sierot uwidaczniają wszechstronną neokolonialną eksploatację i podporządkowanie Polski przez bogate państwa zachodnie jak Niemcy, USA, czy Włochy.


W PRL-u brakowało możliwości do handlu dziećmi na masową skalę. Po jednym donosie, czy po skardze dziecka, milicja szybko i dyskretnie odsuwała podejrzanych od wpływu na dzieci. Dopiero, gdy magdalenkowi aktorzy wprowadzili Polskę w Unię Europejską, w strefy "wolnego rynku" i w obszary chuci wpływowych pedofili, to powstały w Polsce warunki do głębokiej penetracji zasobów dzieci.


Wg opracowania Departamentu Polityki Rodzinnej MPiPSW w roku 2004 Polska znalazła dla swoich sierot 10 rodzin zastępczych w Niemczech. Natomiast statystyka niemieckiego Bundesamtu wykazuje 100 dzieci przyjętych z Polski, w tym 24 pełnych sierot. Opłata adopcyjna polskich ośrodków adopcyjnych na Niemcy to średnio 12000 Euro. Gdzie są pieniądze za pozostałe dzieci?


image


Polskie ośrodki przysposobienia zagranicznego zaniżały przez lata liczby adopcji. Dowody przedstawiam w opracowaniu "Adopcje zagraniczne pod kontrolą obywateli, na podstawie statystyki z Polski i z zagranicy"


Krzysztof Puzyna, 27.08.2017 r. (611 KB).


Praca jest do pobrania tu:


http://iddd.de/adopcje2.pdf


Wnioski


Jeżeli Państwo Polskie, nie broni swoich najsłabszych obywateli, tylko ich wyrzuca zagranicę, to też nie obroni, gdy będą w potrzebie, tych silniejszych.


Narzuca się propozycja wyposażenia ludzi z Polonii w specjalne przywileje umożliwiające na miejscu dokładną kontrolę losów zaadoptowanych dzieci.

Ciekawe czy taka propozycja przejdzie?


Pozdrawiam

Krzysztof Puzyna


Artykuł  powiązany:

Czy wyeksportowane, polskie dzieci jeszcze żyją?Opublikowano: 28.08.2017 15:02. Ostatnia aktualizacja: 30.08.2017 00:01.
Autor: puzyna
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem za zmianą hymnu z Mazurka na ROTĘ. "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy." Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu. Jednym z elementów patriotyzmu, nierozerwalnie związanym z pojęciem Polski, Ojczyzny jest dla mnie Język Polski. Nie toleruję, świadomego skracania pisma polskiego i kaleczenia polskiej ortografii i gramatyki. Nie ma ograniczeń technicznych i każdy powinien się wysilić i pisać polskimi znaczkami. Mówię po polsku, piszę po polsku to jestem Polakiem i mam Ojczyznę. Zamiarem wrogich Polsce dywersantów jest rozmycie świadomości narodowej Polaków i zniszczenie im Ojczyzny. Każdy powinien spojrzeć na zjawisko hierarchii bez strachu i uprzedzeń by zrozumieć zniewolenie. Popieram inteligencję zbiorową. Każdy powinien rządzić krajem bezpośrednio przez referenda lokalne i ogólnokrajowe.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @GPS Ja widzę też. Po prostu jestem ślepa kura. Nie zauważyłem zwinięcia "+ Zobacz...
  • @Alexandra Premier Morawiecki historyk z wykształcenia podparł się  Gunnarem S. Paulsonem...
  • @Alexandra per E-mail Walerian Dabrowski Data 24.06.2018 16:06O tym pisałem wielokrotnie i...

Tematy w dziale Społeczeństwo