0 obserwujących
119 notek
62k odsłony
116 odsłon

Wizytówka posła Palikota

Wykop Skomentuj

Każdy kreuje swój wizerunek jak chce. Jedni chcą aby widziano ich jako profesjonalistów, inni zaś dobrze czują się w skórze "luzaków" a jeszcze innym to "zwisa". Co innego w polityce. Tam to należy być zawsze profesjonalnym, zawsze zadbanym aby wzbudzać szacunek ale i dawać wyrażny sygnał wyborcom: "Patrzcie, oto my znający się na sprawie ludzie dobrze kierujemy państwem."  Jak to się ma do posła <osła> Palikota i Platformy?

Miłościwie nam rządząca partia właśnie za taką profesjonalną uchodzi. Światli ludzie na czele statku kierują sterami, ale co z panem Januszem? Człowiek który nic nie robi <nawet głupiego zakazu picia piwa w pociągach nie znieśli> a wszędzie go pełno. A jak się go posłucha...

Facet bierze ciężkie pieniądze za to że reprezentuje ludzi w sejmie. Gdybym był mieszkańcem Lublina, byłoby mi wstyd o moje interesy dba człowiek który bardziej przypomina podstarzałego i nudnego hippisa niż męża stanu. Mam jednak nadzieje <a wiele na to wskazuje, bo w Lublinie Bronisław Komorowski przegrał> że więcej już na Wiejskiej "Sztukmistrz z Lublina" nie zasiądzie.

Jak już zostanie wykluczony z PO to przygotowałem dla niego wizytówkę, aby jak będzie szukał innej partii, to może użyć.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale