0 obserwujących
10 notek
296k odsłon
  4979   0

Magdalena Żuk - obalamy teorie spiskowe i plotki

# Plotka nr 1. Markus jest zamieszany w sprawę Magdy Żuk.

Niektóre osoby, które wypowiadają się w sprawie Magdaleny Żuk twierdzą, że jakoby Marcus, chłopak Magdy może mieć coś wspólnego z wydarzeniami w Egipcie a nawet ze śmiercią kobiety. 

Jest to plotka internetowa nie posiadająca żadnego potwierdzenia, a w którą wiele osób uwierzyło i bezmyślnie przekazało dalej w swoich komentarzach i wpisach w internecie.

Prawda jest taka, że nie ma takiej możliwości aby Markus zamieszany był w te sprawę. Dlaczego? Chociażby dlatego, że nic nie wiedział o planowanym wyjeździe. Z ustalonych faktów wynika, że Magdalena Żuk zaplanowała wyjazd do Egiptu w kompletnej tajemnicy. Jak zatem Marcus miałby cokolwiek planować skoro nie wiedział nawet o wyjeździe?

Warto też posłuchać co na temat Markusa mówią rodzice Magdy. Okazuje się bowiem, że od samego początku stanowczo stają w jego obronie.

Jakim typem hejtera i plotkarza trzeba być aby oskarżać człowieka nie posiadając dowodów a jedynie plotki?

# Plotka nr 2. Magdalena Żuk została porwana przez handlarzy ludźmi.

Wiele osób w internecie wypowiada się w tej sprawie sugerując jakoby Magdalena Żuk miała się stać ofiarą handlu ludźmi. Komentarze takie pojawiają się w sieci i rozprzestrzeniają w szybkim tempie. 

Prawda jest natomiast taka, że Magdalena Żuk nie stała się ofiarą handlu ludźmi i nikt jej nie porwał ponieważ przecież nigdzie nie zniknęła. Cały czas przebywała w swoim hotelu i miała kontakt z rodziną. Był to co prawda kontakt utrudniony i Magda zachowywała się dziwnie ale nikt jej nie porwał.

Czy handlarze ludźmi działają w taki sposób? No chyba raczej nie.

# Plotka nr 3. Marcus jest winny bo powiedział, że "coś tam się odje**ło".

Wielu domorosłych internetowych detektywów rozsiewa w internecie plotki jakoby Markus, chłopak Magdy był zamieszany w sprawę jej śmierci bo w nagraniu słychać jak na koniec mówi, że "coś się tam odje**ło". Komentarze takie można znaleźć praktycznie na każdym portalu informacyjnym.

Prawda jest taka, że słowa "coś tam się odje**ło" nie przesądzają o jego żadnej winie. Zdanie takie wypowiedziane przez Markusa jest reakcją na wideorozmowę którą odbył ze swoją dziewczyną. Każdy by jakoś zareagował a on zareagował właśnie w tej sposób mówiąc, ze coś się odje**ło. 

Swoją drogą trzeba przecież przyznać, że Markus miał rację bo w Egipcie faktycznie coś się stało. Ale z pewnością słowa wypowiedziane przez niego o niczym nie świadczą. Natomiast rzucanie takich podejrzeń świadczy o niedojrzałości emocjonalnej i braku umiejętności kojarzenia faktów. 


[AKTUALIZACJA 19.05.17]

UWAGA. Kochani czytelnicy, w związku z wieloma Waszymi pytaniami informuję, że NIE OTRZYMUJĘ GRÓŹB ANI NIKT MNIE NIE ZASTRASZA NIKT MI TEŻ NIE GROZI ŻADNYMI POZWAMI. 

Po prostu uważam, że zwykły fryzjer z Wrocławia nie jest handlarzem ludźmi. Wydaje mi się, że takie leszcze nie liczą się w świecie przestępczym. Oczywiście znam przypadki gdzie gorsze leszcze okazywały się przestępcami ale to nie znaczy że on jest.

Miałem wątpliwości co do Marcusa ale po wysłuchaniu konferencji prasowej prokuratury doszedłem do wniosku, że jeżeli prokuratura zaprzecza plotkom i twierdzi, ze nie ma podstaw by podejrzewać Marcusa to ja nie będę rozsiewał niesprawdzonych plotek.

Kolejna rzecz. Tworzycie PLOTY o tym, że ktoś mnie zastrasza co jest bzdurą. Zrozumcie, że tak własnie powstają fake newsy. Osoby zmyślające rożnego rodzaju PLOTKI są właśnie takimi hejterami o których piszę, dlatego proszę nie zmyślajcie na poczekaniu swoich historyjek bo jest to żałosne.

Komentarze, które będa zawierały KŁAMLIWE TEZY ŻE JESTEM ZASTRASZANY LUB JESTEM CZŁONKIEM JAKIEJŚ GRUPY PRZESTĘPCZEJ BĘDĄ PRZEZE MNIE KASOWANE A HEJTERZY WYPISUJĄCY JE BLOKOWANI.

Pozdrawiam.


 


Lubię to! Skomentuj24 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo