izaluka izaluka
3370
BLOG

22.12. 2021 - Niecodziennik demaskatora: Tajne spotkanie elit na Antarktydzie.

izaluka izaluka Polityka Obserwuj notkę 8

https://wolnemedia.net/tajne-spotkanie-elit-na-antarktydzie-co-oni-planuja/

Opublikowano: 21.12.2021 


Alternatywny internet obiegły informacje o tym, że elity w jakimś celu mają spotkać się w grudniu na Antarktydzie. Teoretycy spiskowi od razu zaczęli spekulować, że właśnie wdrażany jest kolejny etap planu zniewolenia ludzkości. 

Wystarczy podać dwa nazwiska, by zdać sobie sprawę z powagi sytuacji. O grudniowej wyprawie na Antarktydę, za pośrednictwem „Twittera”, poinformowali Klaus Schwab, a więc lider Światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz główny ideolog wykorzystania pandemii COVID-19 do wdrożenia Wielkiego Resetu, oraz Christine Lagarde – szefowa Europejskiego Banku Centralnego, która wcześniej przewodziła Międzynarodowemu Funduszowi Walutowemu. 

imageLakoniczny komunikat Christine Lagarde brzmi: „Ważne spotkanie na Antarktydzie w grudniu”: 

image


Smaczku sprawie dodaje fakt, że konkretnym celem ich antarktycznej wycieczki, miała być… Wyspa Rothschilda.


Jeszcze bardziej enigmatycznie brzmią słowa kolejnego uczestnika wyprawy – Davida Schwartza, który odpowiada za kryptowalutę Ripple. Napisał on na „Twitterze”: „Właśnie przybyłem na Antarktydę. To wszystko zmieni. Wszystko”:

image


Pytanie brzmi więc, co w tym miesiącu wydarzyło się lub wydarzy na Antarktydzie i jakie decyzje zostały/zostaną podjęte, że główny architekt jednej z najważniejszych walut cyfrowych, wypowiadał się o tym wydarzeniu z taką egzaltacją? Co takiego ma się wydarzyć, że „zmieni się wszystko”?


To miejsce od dawna jest owianą mgłą gigantycznej tajemnicy. Od tajnej wyprawy admirała Byrda, wiadomo, że dochodzi tam do dziwnych zjawisk i anomalii. Niektórzy sugerują, że swoje bazy mają tam przybysze z innych planet. Jeszcze inni uważają, że znajduje się tam wejście do wnętrza Ziemi, skąd zawiadują wszystkim jakieś bliżej nieokreślone istoty, z którymi elity utrzymują kontakt, w celu realizacji agendy zniewolenia cywilizacji.


Oczywiście wszystko na czym w tym momencie możemy się opierać, to domysły, bo z oczywistych względów żadne medium głównego nurtu nie zada niewygodnych pytań o rolę tych ludzi w budowaniu NWO.

Ale to, że coś się szykuje, jest raczej więcej niż pewne, biorąc pod uwagę to, co obecnie dzieje się na świecie.

Autorstwo: Marcin Kozera

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl 

izaluka
O mnie izaluka

jestem jedynie pyłkiem na ziemi, ale Bóg mnie umiłował 

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka