0 obserwujących
30 notek
22k odsłony
  685   0

Genderowy terror w Kanadzie

Właśnie w kanadyjskich mediach znalazłem taką oto informację:

Uczennice jednej z katolickich szkół w Toronto muszą korzystać z toalet i przebieralni razem z chłopcem. Dziewczynki są zawstydzone. Rodzice oburzeni, ale matka chłopca, „zidentyfikowała” syna jako dziewczynkę i domaga się od wszystkich poszanowania tego faktu.

Kobieta powołuje się na ustawę o równości płci i nie zgodziła się, żeby ze względu na inne uczennice jej dziecko korzystało z łazienek dla niepełnosprawnych lub dla nauczycieli. Dyrekcja szkoły musiała też poinformować rodziców uczniów, że na wyraźne życzenie matki chłopiec ma być od tej chwili traktowany jak dziewczynka. Jeśli inne dzieci nie będą tego respektować lub się pomylą – będą dyscyplinowane.

Zaskoczeni i zdezorientowani rodzice interweniowali.

Matka jednej z uczennic próbowała przedstawić dyrekcji swoje zastrzeżenia, ale to nic nie dało. Kobieta twierdzi nawet, że pracownicy szkoły są zastraszeni przez matkę chłopca/dziewczynki i obawiają się, że jeśli nie spełnią jej życzeń, kobieta zaskarży ich do Trybunału Praw Człowieka. Jak informuje LifeSiteNews, matka ta powołując się na nie zatwierdzoną jeszcze federalną Ustawę C-279 oraz prowincyjną 33 (Toby’s Law) miała powiedzieć kierownikowi szkoły, że jej dziecko nie może być dyskryminowane ze względu na płeć i musi mieć zgodę na korzystanie z takiej łazienki - męskiej lub damskiej - jaką wybierze.

Inna z matek jednej z uczennic szkoły obawia się, że jej córka zmuszona jest do korzystania z tej samej łazienki z biologicznym chłopcem, tym bardziej, że rok wcześniej w przedszkolu… był on jeszcze chłopcem. Poinformowała o swoich rozterkach organizację Public Education Advocates for Christian Equity (P.E.A.C.E.), która zajmuje się obroną praw chrześcijan w edukacji.

Phil Lees, prezydent P.E.A.C.E. twierdzi, że przedstawiciele LGBT w taki sposób testują różne środowiska, by sprawdzić, jak duży wpływ może uzyskać lobby homoseksualne na różne dziedziny życia, w tym edukację – informuje LifeSiteNews.

Zastanawiam się czy przypadkiem nasz świat nie zmienia się w zakład dla psychicznie chorych.

http://www.lifesitenews.com/news/first-grade-girls-at-toronto-catholic-school-forced-to-share-bathroom-with

 

 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale