Blog
JanekPradera
JanekPradera
JanekPradera NiePrawdziwy Wolak
0 obserwujących 248 notek 174255 odsłon
JanekPradera, 9 lutego 2013 r.

Czy Janusz Wojciechowski to zdrajca?

Janusz Wojciechowski i PiS rozważają zawetowanie właśnie wynegocjowanego budżecie Unii Europejskiej www.tvn24.pl/europosel-pis-bedzie-bardzo-trudno-glosowac-za-tym-budzetem,305243,s.html gdyż jest rzekomo niekorzystny dla rolników. No i oczywiście:

 
„Gdy Janusz Włosik, Grzegorz Przemyk, Zbigniew Simoniuk ginęli w stanie wojennym z rąk komunistów, Janusz Wojciechowski nie zarzucał tym ostatnim, że są “na ruskie posyłki”. Nie oskarżał ich o zdradę. Nie krytykował władz, bo był ich częścią. Orzekał jako sędzia w komunistycznym sądzie. Gdy MSW PRL zamordowało ks. Popiełuszkę, Janusz Wojciechowski wstępował właśnie do ZSL, partyjki satelickiej wobec komunistów. Zapewne w imię przekonań i chęci obrony rolników, a nie dla umocnienia kariery w PRL-owskim sądownictwie, choć już rok później awansował z sądu rejonowego do wojewódzkiego....” b.leski.pl/index.php/2012/11/05/1673/
 
 
Szkoda że w PRL i stanie wojennym towarzyszu Wojciechowski, sługusie Jaruzela nie byłeś taki przyzwoity, nie walczyłeś o interesy rolników i nie krytykowałeś władzy. Odwaga staniała, rozum i przyzwoitość podrożała.  Myślę, że byli mocodawcy z Moskwy są z pana dumni panie Wojciechowski.
 
Kogo Ty naprawdę reprezentujesz?
 
  
 
Mądry zrozumie, a głupiemu i tak nie wytłumaczysz
 
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Jestem lumpen-liberałem aspirującym do łże-elit, tkwiącym w układzie i uprawiającym quasi-terror. Mój dziadek zakładał KPP i służył w Wehrmachcie, a prababcia była funkcjonariuszem carskiej Ochrany" "Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji"

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Sumliński pod opieką psychiatry...
  • @jacek syn alfreda Mądry zrozumie, a głupiemu i tak nie wytłumaczysz
  • @pazdziernikowa Ale co to ma do łamania prawa przez S24?

Tematy w dziale