314 obserwujących
892 notki
3854k odsłony
4349 odsłon

Cisza wyborcza i lubczasopisma

Wykop Skomentuj98

 Od północy obowiązuje cisza wyborcza. Chcemy wykorzystać ten czas na konserwację techniczną. W związku z tym od północy dziś do siódmej rano w sobotę Salon24 będzie można tylko czytać. W nocy z soboty na niedzielę – podobnie. W ciągu dnia prosimy bardzo, by dyskutować na różne tematy, ale by omijać politykę i agitację. Za naruszanie ciszy grożą poważne kary finansowe. Jeśli ktoś – mamy nadzieję, że tak jak poprzednio to się nie zdarzy – będzie próbował złamać ciszę, będziemy zmuszeni reagować stanowczo i nakładać blokady. Prosimy o zrozumienie.

Nie znaczy to, że jesteśmy zwolennikami ciszy wyborczej. Przy okazji, uważam, ze to dobry czas, by o tym porozmawiać. Czy to dobry pomysł? Czemu dziś ma służyć cisza? Czy to nie jest ograniczanie wolności słowa? Moim zdaniem to wynalazek absurdalny, ale może macie inne zdanie? Porozmawiajmy o tym, właśnie w trakcie ciszy wyborczej. Może uda się coś zmienić. Na tę okazję zakładam lubczasopismo „cisza wyborcza”, w którym będę zamieszczał wszystkie notki na ten temat. Spróbujmy cos z tym robić dalej. Przekazać Wasze opinie politykom.

Drugi temat, który chciałbym Wam zaproponować w czasie, gdy nie można dyskutować o polityce, to właśnie lubczasopisma. Porządkując stronę główną, co wielu z Was się spodobało, wprowadziliśmy prezentowanie Waszych blogów  poprzez lub czasopisma. I to już nie wszystkim się spodobało. Dlaczego tak zrobiliśmy? To pomysł na inną promocję lubczasopism. Chcemy Was namówić do używania tego narzędzia. Powstało ono po to, byście Wy mogli tworzyć Wasze media, byście Wy mogli być ich gospodarzami i tworzyć Wasze strony główne. By powstały lokalne i specjalistyczne witryny prowadzone przez Was. Powstało ich już ponad 400. Lepsze i gorsze. Mniej i bardziej aktywne. Wśród nich bardzo ciekawe. Poradźcie nam, proszę, jak je promować w Salonie24? Czy taka forma jaką teraz zaproponowaliśmy Wam odpowiada? Nie upieramy się przy tym, co jest. Macie jakiś inny pomysł? Chętnie weźmiemy pod uwagę Wasze uwagi. Czekamy na Wasze głosy.

Miłego weekendu i dobrego głosowania.

P.S. A przy okazji, przy sobocie polecam swój sobotni felieton  z Rzepy: "Cierpienia Blumsztajna pod czerwoną flagą". Zajrzyjcie:)

Wykop Skomentuj98
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale