315 obserwujących
893 notki
3862k odsłony
4098 odsłon

Zapraszamy na piąte urodziny Salon24! 22.X godz.19

Wykop Skomentuj172

Niedługo kończymy pięć lat! Poważny wiek. Jak co roku, serdecznie zapraszamy wszystkich na naszą urodzinową imprezę. Odbędzie się ona w sobotę 22-go października 2011 od godz. 19.00 – jak zawsze w kawiarni „Rozdroże” przy placu na Rozdrożu w Warszawie.

Przybywajcie z całej Polski i świata! Będą politycy, będą dziennikarze a przede wszystkim – będziecie Wy. Nad programem towarzysko-artystycznym pracujemy:). Już wiemy, że nie powinien on być zbyt długi, bo jak uczy doświadczenie – przede wszystkim chcecie się spotkać i rozmawiać.

Ten rok był dla nas ważny. Udało nam się kilka rzeczy zrobić. Mieliśmy wywiady z Barackiem Obamą, Johnem McCainem, wicepremier Węgier Tiborem Navracsicsem, czy wiceszefową Komisji Europejskiej Neelie Kroes. Byliśmy patronem takich imprez jak Wrocław Global Forum, czy Forum Ekonomiczne w Krynicy. Zorganizowaliśmy pierwszy w historii wieczór wyboczy nadawany w technologii wideo w Internecie z mobilnego studia i kilku sztabów równocześnie. Teraz wprowadzamy wideoblogi. O następnych zmianach i dalszych planach opowiemy Wam na urodzinach.

Przybywajcie! Serdecznie zapraszamy. My stawiamy piwo.  Przywieźcie ciekawe pomysły i nadzieję na lepsze czasy:)

Prosimy wszystkich, którzy mają zamiar nas odwiedzić, by wpisywali się poniżej. Dla nieobecnych ciałem przygotujemy relację wideo na żywo.

Wykop Skomentuj172
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale