Blog
Obserwatorium logiczne
jan mak
jan mak bloger, logik
70 obserwujących 340 notek 1073626 odsłon
jan mak, 5 grudnia 2018 r.

Kogo kompromituje Wałęsa: Polskę, opozycję, czy samego siebie?

6136 301 0 A A A

Czytając, jak zwykle błyskotliwą, notkę blogera Siukum Balala pt. "Brzuch Wałęsy, pogrzeb Busha i KON - STY - TU - CJA", sądziłem że nasz kolega troszkę sobie ciągnie łacha z byłego prezydenta, bo ten co prawda zapowiedział, że poleci na pogrzeb G.H. Busha w tiszercie z napisem "Kon-sty-tu-cja", ale sądziłem, że ten niezbyt elegancki i niezbyt na nim estetycznie wyglądający strój założy nasz "bohater narodowy" tylko w samolocie, na złość prezydentowi Andrzejowi Dudzie, czyli temu, którego poprosił publicznie o podwózkę. Oczywiście, dla normalnych ludzi jest to już wystarczająco kompromitujące. Sądziłem jednak, że nikt  nie zrobi z siebie takiego buraka, żeby wleźć na pogrzeb w takim stroju. I to na pogrzeb rangi światowej. Tutaj można zobaczyć filmik zamieszczony przez Jacka Saryusza-Wolskiego (jeśli ktoś chce się katować tym żałosnym performansem).  

Pytanie tytułowe: kogo kompromituje Wałęsa? Z pewnością samego siebie. Czekam jeszcze na tych, którzy dołączą do tego zbioru próbując usprawiedliwić Wałęsę lub samych siebie, że nie widzą w tym nic kompromitującego. Ilu takich mamy na Salonie 24? No kochane trolle — który się odważy stanąć z Wałęsą w szeregu? 

Z pewnością -- opozycję, bo ta trzyma tę nieszczęsną postać na swoich sztandarach, i jak znam totalną opozycję, to nawet po takiej kompromitacji, nie spuści. 

A wszelkie osoby, które gdziekolwiek pokażą się z takim tiszertem, proponuję od dzisiaj pytać: A Pan co? na pogrzeb się wybiera? Opisowo taki tiszert nazywać będziemy od teraz: strojem pogrzebowym.Opublikowano: 05.12.2018 22:09. Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 01:01.
Autor: jan mak
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Generalnie staram się być obiektywny. Jednak w swoich notkach za cel biorę głównie obnażanie kłamstw, patologii i oszustw tzw. III RP. Jest to mój mały wkład w przywracanie równowagi medialnej w Polsce. Gdy równowaga taka kiedyś stanie się faktem – zmienię cel.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Michał Jaworski  Pańskie poglądy, i to przed kim powinni sie Polacy czołgac, a przed kim...
  • @Eine  "Jest  pan  pewien . że   są  sprawy polsko-żydowskie?" Tak. Ja jestem pewien...
  • @marektomasz  "Jeżeli PiS utrzyma wzrost na poziomie 6-7% co jest absolutnie możliwe, nie musi...

Tematy w dziale Polityka