0 obserwujących
280 notek
658k odsłon
4895 odsłon

I Zguba Się Znalazła - czyli Lewy Statecznik Poziomy TU 154M 101

Wykop Skomentuj6
 
########################################################
 
Linki - od 9:00 - na "Żywo" - do - http://www.konferencjasmolenska.pl/ -
 
Wielokrotnie zwracałem się do Blogerów - by pomogli w odnalezieniu zdjęć Lewego Statecznika Poziomego - z miejsca gdzie ten statecznik leżał zaraz po katastrofie lub podanie linka do takiego zdjęcia.

Oto treść mojej prosby:

" ... Jeśli Katastrofa Smoleńska według Komisji Millera -  " ... jest już dawno wyjaśniona ... " - to Blogerzy nie będą mieli problemu - żeby odpowiedzieć na moją prośbę o publikację zdjęcia Lewego Statecznika Poziomego - z miejsca gdzie ten statecznik leżał zaraz po katastrofie lub podanie linka do takiego zdjęcia.

Moje dotychczasowe prośby skierowane między innymi do Jana Osieckiego - Ernesta Skalskiego i innych - którzy już wszystko wiedzą  - pozostały bez echa. ... " 
 
########################################################
 
Ale jak ktoś jest zdeterminowany by znaleźć - to po pewnym czasie znajduje :
 
image
 
Pierwsze to zdjęcie satelitarne w 11 kwietnia 2010 roku - drugie to zrobione z Jak'a 40 / 044 o 16:44 w drodze do Polski - trzecie to zdjęcie z 10 kwietnia 2010 roku - gdzie widnieje zarys Statecznika Poziomego Lewego - na zdjęciach z nastepnych dni - już go tam nie ma - jest gdzie indziej. 
 
Na razie dysponuje dwoma zdjęciami  z 10 kwietnia 2010 roku  - Statecznika Poziomego Lewego - z miejsca w którym on leżał zaraz po katastrofie - Zwracam się do Blogerów - by pomogli mi szukać innych zdjęć z tego miejsca.
 
 
 
Tak jak pisałem Zdjęcie Satelitarne z 10 kwietnia 2010 roku - które dostaliśmy od USA w darze Narodowi Polskiemu  - jest ukrywane między innymi z tego powodu i potwierdza to - co ustaliłem - już  w 2010 roku i podsumowałem 30 lipca 2012 roku.
 
 
########################################################
 
 
########################################################
 

" ... Chętnie poczytam - jaki przebieg według ciebie miał wypadek Tu-154 M 10.04.2010 ... "
OPETANI 2010 3 2541 | 18.10.2012 23:45

Taki jaki - widzieli naoczni świadkowie – których 10 kwietnia 2010 roku - w zastępstwie Polskich Prokuratorów - przesłuchiwali dziennikarze zagraniczni - bo Polscy schowali się nie wiadomo gdzie - zdjęcie statecznika 10 kwietnia 2010 roku - też musieli robić inni - bo Prokuratorzy mieli to gdzieś.

| Rosja potraktowała Polaków jak Pętaków - Dziennikarzy bez honoru |
| Link - Janosik | 20120527 | 17:20 |

Mój komentarz z 11.03 2012 23:50
Na Blogu:
WUNDERMAN: Fałszowanie okoliczności smoleńskiej tragedii.

### WUNDERMAN ### 

Nie dziwi Ciebie - że nikogo nie interesuje los Lewego Statecznika Poziomego i to - że moje apele do Blogerów o publikację zdjęcia Lewego Statecznika Poziomego - z miejsca gdzie ten statecznik leżał zaraz po katastrofie - pozostają bez echa.
To samo dzieje się ze zdjęciem satelitarnym z 10 kwietnia 2010 roku - dopiero publikacja tych zdjęć ruszy wyjaśnienie Katastrofy Smoleńskiej.

Odpowiedzialni za robienie dokumentacji fotograficznej i filmowej byłi Prokuratorzy i Biegli - obecni w Smoleńsku - 10 kwietnia 2010 roku.

Brak rozliczeń i odpowiedzialności za swoje czyny godzące w interesy Społeczeństwa - jest chorobą III RP - Znamienny jest tu Przykład awansu Generała Janickiego - Szefa BOR - który 10 kwietnia 2010 koordynował działania BOR'u w Smoleńsku z Placu Targowego z Jarzynami w Krakowie.

Podobnie "Generał" Parulski oraz koledzy - zamiast robić zdjęcia Lewego Statecznika Poziomego bliżej - Bliższej NDB i innych istotnych miejsc i części TU 154 M 101 - to robili za gwiazdy na "czerwonym" dywanie w Smoleńsku - którym robiono mnóstwo zdjęć - na których widnieją z założonymi na plecach rękoma.

Za podobne czyny USAF - United States Air Force degradowało takich oficerów o stopień niżej i z taką odprawą wywalało na pysk z Armii.

Jedno z wielu ujęć Gwiazd Smoleńskich w charakterystycznym geście zapracowania - Oczywiście Aparatów Fotograficznych nie widać w dłoniach Prokuratorów - Dlatego nie ma zdjęcia Lewego Statecznika Poziomego z miejsca gdzie on leżał zaraz po Katastrofie.

image
 

########################################################

Według MAK'u i Komisji Millera - 15 metrowa Brzoza - według Miecugowa 40 metrowa Brzoza - oskarżona jest - oto - że miała przypadkowe spotkanie z ponad 14 tonowym skrzydłem - elementem 80 tonowej maszyny - i ta chudzina ważąca około 200 kilo - ośmieliła się według MAK'u i Komisji Millera - uciąć fragment skrzydła.

Nie potwierdza tego faktu inny naoczny świadek tego spotkania - ale w imię racji stanu - jak to stwierdziło Słońce Peru " ... Chcecie wojny z Rosją ... " - świadkowie nie są istotni.

Nie potwierdza też - tego faktu Wiceprzewodniczący MAK'u - Morozow - ktory zasugerował - że kontakt z Brzozą nie spowodował utraty fragmentu Lewego Skrzydła - bo los TU 154 M 101 został przesądzony wcześniej.

| Morozowowi się wyrwało - Brzoza nie istotna - Grzegorz Miecugow wyraził w TVN 24 zdziwienie na słowa '...Gdyby nawet Nie było Brzozy to i tak by uderzył w ziemię..." - Morozow |

| Morozowowi się wyrwało Brzoza nie istotna Miecugow zdziwiony |
| Link - Janosik | 20110112 | 14:12 |

Prokuratorzy zamiast rozmawiać z Brzozą - powinni porozmawiać właśnie ze świadkami na miejscu katastrofy - pytając ich o detale - na przykład jak według tego co widzieli leciał TU 154 M 101 i na jakiej wysokości - gdzie stali w tym momencie - to pozwoliło by Prokuratorom - wyrobić sobie pojęcie o tamtych wydarzeniach.

Po takiej rozmowie więcej by się dowiedzieli - niż po rozmowie z Brzozą.
" ... i mieli by więcej wiedzy - o czym by nam oczywiście opowiedzieli ... "

 

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale