0 obserwujących
280 notek
658k odsłon
1564 odsłony

Jestem Oburzony - że Duda i Guz zostali rozrobieni przez Kukiza

Wykop Skomentuj8
Kiedy Kukiz chciał się uwiarygodnić - to pseudo wyjaśnianie 10 / 04 przez MAK / KBWL LP - było na pierwszym miejscu - JOW gdzies w tle.
Teraz to JOW to główny temat - bo czas tyka - i Tusk oraz Komorowski nie mogą już czekać - stąd inicjatywa Nałęcza.

Moja Prognoza z 11 września 2012 roku :

| Scenariusz na najbliższe lata - to Paweł Kukiz za aprobatą PO - zmusi Prezydenta do rozpisania referendum w sprawie JOW razem z wyborami do PE w 2014 roku - by wybory do Parlamentu RP w 2015 roku - odbyły się już z myślą zmiany Konstytucji i Ordynacji Wyborczej - Potem już pójdzie błyskawicznie. |

Ofensywa medialna Kukiza 18 / 19 marca 2013 roku - została przygotowana przez Rządowe Media - już dawno - był 18 / 19 marca 2013 roku - prawie wszędzie.
I mówił tylko o JOW i o tym jak przekonał Dudę do JOW.
 
Duda i Guz zostali przez Media olani kompletnie - jedynie TVN 24 przeprowadził 15 minutowy wywiad z Dudą.

Jestem Oburzony - że Duda i Guz - jak dzieci zostali rozrobieni przez PO i znowu człowiek PO - który się tego nie wypiera - czyli Kukiz zdominował medialnie całe spotkanie Oburzonych w Gdańsku - tematem JOW - oczywiście ani słowa o Smoleńsku - bo nie takie zadanie dostał od Tuska.

Tusk i PO ma dzięki JOW - 2 / 3 w Senacie - ale potrzebuje 2 / 3 w Sejmie - by zmienić Konstytucję i wprowadzić Euro oraz ugruntować swoją władzę na wieki - a że nigdy nie zdobędzie przy obecnej ordynacji - 2 / 3 w wyborach - to PO wypuściła Kukiza - który nie tak dawno deklarował miłość dla Tuska - by im te 2 / 3 załatwił - Duda i Guz nieświadomi tej gry Kukizowi pomogą.

PO wie - że jak nie zmieni Konstytucji - to kiedyś straci władzę - a ich mocodawcy - robią wszystko - by Konstytucja została zmieniona - bo na wprowadzeniu Euro - zarobią grube miliardy - dlatego koszty są wliczone w przyszłe zyski.

Zmiana Konstytucji ugruntuje też PO - władzę na wieki - A siła Mediów Rządowych - które teraz gwarantują PO - wygrywanie wyborów - kiedyś osłabnie - dlatego zmiana Konstytucji jest niezbędna - bo pozwoli PO uniknąć Porazki Wyborczej.

Gdyby nie obecność Kukiza i jego postulatów - to niedzielne spotkanie "Oburzonych" popierałbym w całości - a tak to znowu Syndrom - Motorówki i w 1917 roku - przejazd przez front pociągu z Leninem ze Szwajcarii do Rosji - znowu zadziałał.

Mniejszość Niemiecka nie musi się prosić Prezesów Partii - i są wybierani - ponieważ nie obowiązuje ich 5 % Próg Wyborczy i mandaty mają obliczane metodą proporcjonalną D’hont'a - gdyby takie rozwiązanie obowiązywało wszystkich – i gdyby jeszcze mandaty były obliczane podobnie jak w 1991 roku - proporcjonalną metodą Sainte-Laguë - to i Korwin Mikke byłby w Sejmie - tak jak w 1991 roku - potem wielokrotnie startował w JOW i nigdy nie został ponownie Parlamentarzystą.

JOW - to nie jest rozwiązanie - bo przy dwóch Turach - PO zdobywając 39 % głosów w pierwszej - miała by po drugiej - 100 % mandatów.

Dlatego rozwiązaniem jest jeden Okręg JOW - który wybierze Szefa Rządu - jak i Głowę Państwa na czteroletnią Kadencję - a Sejm byłby znowu organem kontrolnym Rządu i Prezydenta jak to jest w USA.

Między innymi przez Posła Janusza Korwina Mikke.

Obamie który pełni zarówno rolę szefa Rządu jak i głowy Państwa - grożą jedynie jeszcze tylko 4 lata.

Dlatego jestem za Połączeniem w Polsce tych Urzędów podobnie jak w USA - oraz za wyborami Proporcjonalnymi z ordynacją bez 5 % Progu wejścia do Parlamentu z przeliczaniem głosów 1-3-5-7 itd. - a nie jak to jest do dzisiaj 1-2-3-4-5 itd. z progiem 5 % - która to ordynacja jest Niekonstytucyjna - tylko - że Trybunał się tym nie zajmował - bo nie było takiego wniosku i pewnie nie będzie - bo podważono by wszystkie decyzję Sejmu oraz Ustawy Uchwalone w latach 2005 – 2012

########################################################

Dla przypomnienia mój komentarz z sierpnia 2011 roku:

Dzień po śmierci Andrzeja Leppera - przy okazji - przewidziałem wtedy - kłopoty z władzą - Janusza Korwina - Mikke.

6 sierpnia 2011 roku - 15:04 # ROLEX: UCHOD NIE ZADZIAŁAŁ - UPDATE

### Rolex & @All ###
" Nie jestem pewny, czy to było samobójstwo. - mówi Janusz Maksymiuk "

W Filmie " Rozmowy Kontrolowane " - będącym kontynuacją " Misia " Stanisława Barei - Jest pokazana Wojna służb - I Ciekawy tekst " ... I Znajdą Ciebie powieszonego ... No Co Ty !!! - Ale ja nie mam myśli samobójczych ... Ale to tak będzie wyglądało ... "

Niestety wojna służb o prawdziwą Władzę czyli Premiera trwa w najlepsze Koalicja PO z SLD doprowadzi do zmiany osoby Premiera i Premierem zostanie Schetyna - Tylko dobry wynik PSL i Koalicja PO z PSL'em pozwoli Tuskowi być dalej Premierem - Samoobrona mogłaby z Polską Partią Pracy odebrać głosy PSL'owi co mogłoby doprowadzić do nie przekroczenia Progu Wyborczego i Tusk przestałby być Premierem - Zagrożeniem dla PO w tych wyborach będzie stanowić też Korwin - Mikke - Ciekawe jakie metody zastosują w stosunku do niego. ?

###################################################

I zastosowali !!!

Dzięki Eliminacji z 21 okręgów Wyborczych - List Wyborczych Korwina - Mikke - PO zyskała wiele Mandatów Poselskich - których by nie miała - gdyby - Wyborcy chcący głosować na Korwina – Mikre - nie mieli przeświadczenia - że to głos stracony lub gdyby nie odebrano im możliwości głosowania - na Listę Wyborczą Korwina - Mikke.

A i tak w wielu pozostałych 20 okręgach - na Listy Wyborcze Korwina - Mikke głosowało
od 2 % do 3 % wyborców.

##################################################

Niestety by wygrywać wybory - trzeba posiadać media - Prezes TVP Waleńdziak i następcy dali wygraną AWS'owi - Prezes Robert Kwiatkowski - koalicji SLD / UP - Prezes Jan Dworak PO i Koalicji POPIS - ostatnio tylko PO + pomysły typu Palikot - Korwin - Mikke - Lepper oraz odpowiednia ordynacja i można rządzić Polską - nie mając wiekszości głosów Polaków - 39 % + 8 % nie daje 50 % + 1.

| Na naszych oczach odbywają się prawdziwe wybory |
| Janosik | 20150501 | 15:40 |

Mój komentarz z 20.03.2013 19:33

" ... A propos JKM to - jest to klasyczny przykład jak zarządzająca wyborami "trzecia władza" załatwiła go. ... "
| FAXE 89 1145 | 20.03.2013 17:50 |

To - " ... Pierwsza Władza ... " - odpowiednim telefonem do " ... Trzeciej Władzy ... " – " ... załatwiła go. ... "

Zwróć uwagę - że ja 6 sierpnia 2011 roku - to przewidziałem.

" ... Ja uważam, ze żeby cokolwiek zmienić w polskiej degrengoladzie, trzeba zacząć od władzy sądowniczej.
| FAXE 89 1145 | 20.03.2013 17:50 |

Widzisz znajdujemy Platformę do porozumienia - też tak uważam - gdybyś jeszcze wsparła mój pomysł jednego JOW - który pozwoliłby Mnie i Tobie - wybierać bezpośrednio - Głowę Państwa i Szefa Rządu w jednym - to byłoby Super - po co znowu liczyć na pośredników wybieranych w wielu JOW - wskazanych przez Szefa Partii - który jest zainteresowany by wskazać takich kandydatów - którzy go wybiorą - I ani Ja - ani Ty - nie będzie o tym decydowało.
Nie mówiąc już o pozostałych Polakach.

FOLT37: OKRĘGI JEDNOMANDATOWE W POLSCE, TO POLITYCZNY NONSENS.
 

10.04.2010, 18:34 
Wolkodlak33 
новичок   Регистрация: 10.04.2010
Сообщений: 2
 
 
Ответ: Под Смоленском упал самолет президента Польши

--------------------------------------------------------------------------------

Мда..., ну что тут скажешь против Правды и ИВОУ не попрешь!!!
 


На первом снимке: березка - первое с чем столкнулся самолет при заходе на посадку.  

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale