Myślenie ma przyszłość
Nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda
0 obserwujących
41 notek
8811 odsłon
142 odsłony

Czy struktury UE mają sens

Wykop Skomentuj1

Epidemia pokazała   ,ze struktury UE w obecnej formie nie mają sensu natomiast koszt ich utrzymania jest ogromny . Władze te są całkowicie uzależnione od lobbystów , interesu Niemiec i Francji oraz  służb różnych państw, dlatego nie są w stanie rozsądnie reagować na zagrożenie , natomiast skutecznie niszczą relacje między pastwami w Europie . Przykładem są wrogie akcje przeciw Polsce i Węgrom.  Postępowanie w okresie epidemii to po prostu cyrk. Pierwsza  skuteczna  rzecz jaką powinna zrobić UE to skoordynowanie poszukiwań terapii i szczepionki oraz przeznaczenie na te działania niezbędnych środków. Druga  to skoordynowanie zaopatrzenia w sprzęt do walki z epidemią. Trzecia to zorganizowanie wolontariatu i zapewnienie funduszy na jego działanie.

Niestety elity UE po cichu przyjęły strategię , nie walki z epidemią , a pozwolenie, aby epidemia przebudowała strukturę społeczną , przez pozbycie się ludzi starych i chorych , którzy stawali się poważnym zagrożeniem dla nieograniczonej chęci bogacenia się. Epidemia eliminuje ludzi starych i chorych w 99% , a tylko w 0,1% ludzi przydatnych dla społeczeństwa  Rząd Belgi postawił sprawę jasno , nie zajmujemy się starymi biednymi ludżmi . Zrobili to skutecznie bo wśród ludzi którzy zmarli w Belgii starzy biedni ludzie stanowią 80%.

Taka strategia była by stosowana w Polsce jak by rządziła mafia PO PSL. Teraz dopiero widać, że wybory w 2015 to oczywisty cud . Odsunięto od władzy mafię , która miała pełną nieograniczoną władzę , finanse i wszystkie środki komunikacji społecznej,   całkowicie ogłupione społeczeństwo i olbrzymie wsparcie ze strony UE.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka