Myślenie ma przyszłość
Nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda
0 obserwujących
82 notki
19k odsłon
  700   2

Katastrofa Smoleńska logika i fakty

Katastrofa Smoleńska logika i fakty
Z strony rosyjskiej w usunięciu  L.Kaczyńskiego,  byli zainteresowani bosowie  sektora naftowego , bo to im zagrażały działania L.Kaczyńskiego. Teraz widać , że w  wyniku  realizacji  tych działań , Rosja traci miliardy dolarów Oczywiście Putin był o tym poinformowany i uznał , że nie będzie się sprzeciwiał . Bez udziału Polaków było to niemożliwe , więc dogadano się z polską mafią i otoczeniem Tuska  . Sam Tusk przyjął propozycję posady w UE , za nie wtrącanie się .  Akcja wymagała koordynacji stąd zatrudnienie w moskiewskiej ambasadzie T.Turowskiego  , Prawdopodobnie w wyniku jego działania usunięto z ambasady ludzi,  którzy byli nie do przekupienia , usunięto też niewygodnych agentów służb w Polsce . (warto zrobić wykaz dokonanych zmian). 
Dlaczego wybrano Smoleńsk , bo najłatwiej było zniszczyć dowody ,  sprawa była pilna , a dodatkowo specjaliści od psychologii uważali , że tą sytuację można wykorzystać propagandowo do rozbicia jedności społeczeństwa polskiego (i to się udało ). Rosjanie nie byli pewni wyniku wyborów , bo uaktywniły się ruchy kontroli wyborów i serwery w Rosji mogły już nie wystarczyć.
Ładunki w skrzydle  prezydenckiego  samolotu zamontowano , wcześniej po wizycie L.Kaczyńskiego w Gruzji , aby mieć możliwość reakcji w razie gdyby wizyta zagrażała interesom Rosji. Zostały tak zamontowane  w skrzydle , że ich wykrycie było mało prawdopodobne , a katastrofę można by wytłumaczyć uderzeniem w skrzydło obcego ciała .  Niestety ten ładunek nie gwarantował katastrofy , dlatego zdecydowano się na umieszczenie ładunku w kabinie . Tu jest klucz do znalezienia sprawców , bo wiadomo kto mógł to zrobić .  Cała  obsługa lotniska i samolotu powinna być bardzo starannie sprawdzona i obserwowana .  Mam nadzieję ,że symulacje pokazały gdzie był umieszczony ładunek , bo to ułatwi identyfikację sprawców..
Oczywiście nad lotniskiem była sztuczna mgła, bo trzeba było uniemożliwić satelitom robienie zdjęć ,przed  przesunięciem części , ale to jest nieważne.  Złe naprowadzanie było po to aby miejsce było oddalone od płyty co utrudniło szybki dostęp fotoreporterów.  Nagłe ćwiczenia służb specjalnych , były po to , aby nie przyszło komuś do głowy próba dotarcia do wraku  .
Przywódców świata zachodniego od dylematu moralnego ściskania ręki przedstawiciela mordercy Miedwiediewowi  , uratował wybuch wulkanu z czego skwapliwie skorzystali nie  przyjeżdżając do Krakowa ,
Macierewicz przygotował w sposób genialny dowody , które są nie do podważenia , poprzez zaangażowanie międzynarodowych laboratoriów , Problemem jest w tym , że  próbki do badania trotylu  pobrane zostały przez Polaków i zawsze można powiedzieć , że zostały sfałszowane .  Całe badania z punktu wiedzy nie wniosły nic nowego  , bo podstawowe prawa fizyki , już dawno potwierdziły wybuch . Badania te jednak dają argumenty na forum międzynarodowym . Przykładem na znajomość faktów dużo wcześniej są zeznania operatora Wiśniewskiego , który w wywiadzie powiedział , że zobaczył słup ognia , a potem wybuch , co obala jednoznacznie raport Anodiny przed jego powstaniem  . Podobnie raport obala nie zburzona buda Bodina nie mówiąc o brzozie.
Znamy fakty więc jak ustalić konkretnych  sprawców .
Po pierwsze ,  rozpracowujemy pionki  czyli całą obsługę techniczną i dyplomatyczną  , tam musieli być wstawieni sprawcy bezpośredni Następnie wyjaśniamy  kto zwerbował Janickiego  i Arabskiego bo bez ich działania nie doszło by do zamachu. Następnie trzeba ustalić kto z Rosjan  osobiście tracił najwięcej na działaniach Kaczyńskiego w sektorze paliw , podobnie  kto w Polsce i sprawdzamy z kim się kontaktowali . Bardzo istotne informacje mogą mieć ludzie postronni dlatego wyznaczamy wysoką nagrodę i gwarancję bezpieczeństwa .  Koordynatorem zamachu  po Polskiej stronie musi być człowiek , któremu Tusk ufa , i logika wskazuje na G . Uprawdopodobnie tego faktu jest jego portret psychologiczny . Informacja może być też w sposobie przygotowania listy uczęstników  , takim pytaniem jest kto na nią wepchnął potencjalnych konkurentów Tuska w PO. Teraz jest pytanie , czy wyjaśnienie tych faktów jest możliwe , raczej nie bo zrobić to mogli by tylko bardzo  odważni  ludzi i po drodze zginęło by wielu .
Wszystko co napisałem to moja prywatna opinia , a prawo jej upublicznienia na moim blogu  gwarantuje mi Konstyucja.

Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka