11 obserwujących
108 notek
82k odsłony
  276   0

To wstyd i kpina, kilku pedałów trzęsie całą Europą

Farsa! PE przyjął rezolucję ws. "praw osób LGBTIQ". To bezczelne łamanie prawa, traktatów i dobrego obyczaju. Europarlament przyjął we wtorek rezolucję, domagając się, by „małżeństwa” jednopłciowe i związki partnerskie były uznawane w całej Unii Europejskiej. Przeciwko tym postulatom głosowali wszyscy eurodeputowani PiS. Reprezentanci PO w PE w większości wstrzymali się od głosu, a SLD i Wiosny - poparli rezolucję.

Parlament Europejski podkreślił, że obywatele ci powinni mieć możliwość pełnego korzystania ze swoich praw, w tym prawa do swobodnego przemieszczania się, w całej Unii. CZY KTOŚ TO PRAWO KIEDYKOLWIEK ZAKWESTIONOWAŁ? Czy ktoś zagląda w majtki przekraczającym granicę? Może w Niemczech, czy w Holandii, bo w Polsce nie.

Posłowie uznali również, że „społeczności LGBTIQ” w Polsce i na Węgrzech doświadczają dyskryminacji i wezwali w związku z tym UE do wszczęcia postępowań w sprawie uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego, zastosowania środków sądowych i narzędzi budżetowych przeciwko Warszawie i Budapesztowi. KOLEJNE KŁAMSTWO. Teraz już wiadomo, że nie chodzi o żadną praworządność, tylko o zwykłą walkę z Kościołem, a kraje gdzie jest on najstabilniejszy próbuje się zwyczajnie przestraszyć.

Kto tym kieruje, kto o tym decyduje, możemy się tylko domyślać. Jakieś lobby homoseksualne przejęło stery w Unii i próbuje zawłaszczyć całą Europę, a jej ludność wziąć zwyczajnie pod but i zaproponować własne warunki. Czy Europa obudzi się w końcu i zatrzyma to szaleństwo? Pogratulować wypada w tym miejscu Platformie nabytków z SLD, którym umożliwili start do Europarlamentu, Bartosz Arłukowicz, Danuta Huebner, Janina Ochojska, Marek Balt, Marek Belka, Włodzimierz Cimoszewicz, Bogusław Liberadzki i Leszek Miller, jak jeden mąż byli za. Oczywiście Sylwia Spurek i Róża Thun też.


Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale