Józef Krajewski h. Jasieńczyk
Z prochów naszych powstaną mściciele!
20 obserwujących
653 notki
502k odsłony
  157   0

Józef Krajewski-Chałubowicz: - "Czy Ciołek zrodził cara"'

Joe Chal
Joe Chal

Tym krótkim wpisem nie miałem zamiaru nikogo obrazić a jedynie skłonić do refleksji.

Książę Stanisław Antoni August Poniatowski herbu Ciołek, – ( słowo "Ciołek" w Wikipedii ujednoznaczniono, jako):

1. obraźliwie: o człowieku głupim, nierozgarniętym

2. młody byczek

3. w łowiectwie: roczny samiec żubra, łosia, jelenia, daniela


image

Rysunek: Herb Ciołek

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Książę Stanisław Antoni August Poniatowski, późniejszy król Polski i kochanek zamężnej z wielkim księciem, późniejszym cesarzem imperium rosyjskiego carem Piotrem III carycy Katarzyny II urodzonej jako Zofia Fryderyka Augusta w dniu 2 maja 1729 w Szczecinie z którą to polski król miał romans i dwoje dzieci był najbardziej nielubianym przez swoich poddanych monarchą! 

Na papierze został królem Polski, Wielkim księciem Litewskim, ruskim, pruskim, mazowieckim, żmudzkim, kijowskim wołyńskim, podolskim, podlaskim, inflanckim, smoleńskim, siewierskim i czernihowskim etc. etc.

Ostatni z Piastów Król Stanisław (mason) obwiniany był o spowodowanie rozbiorów i wymazanie Polski z mapy świata?

Po śmierci swojej kochanki Katarzyny II w dniu 17 listopada 1796 były Król Rzeczpospolitej (zmuszony do abdykacji) Stanisław August Poniatowski, został uwięziony w Sankt Petersburgu. Zmarł w pałacu Marmurowym dwa lata po śmierci swojej ukochanej 12 lutego 1798 roku. Prawdopodobnie został otruty na rozkaz następcy Katarzyny II Pawła I Piotrowicza Romanowa, który najprawdopodobniej był synem Stanisława Augusta!

image

Na zdjęciu z lewej, prawdopodobny: zleceniodawca zabójstwa króla polskiego, car Rosji Paweł I Piotrowicz Romanow,  syn Stanisława Augusta Poniatowskiego (z prawej) i carycy Katarzyny II;

Jeśli Stanisław Poniatowski zasiał swój owoc w „Carskim siole”, co jest więcej niż prawdopodobne i oznaczałoby, że dynastia Romanowów od Pawła I Piotrowicza jest pochodzenia polskiego, co zrozumiałym staje się działanie Rosji w celu unicestwienia całego narodu polskiego, aby potajemnie wymazać i ukryć swoje pokrewieństwo z „poddanym krajem” a słowa wypowiedziane przez cara są tego dobitnym przykładem i brzmiały – „Może tutaj będzie kiedyś Polska, ale nie będzie w niej Polaków”.

Od autora

1.- Od dłuższego czasu zadaje sobie pytanie, – „Dlaczego konfederaci barscy, którzy 3 listopada 1771 roku porwali faworyzowanego przez cara księcia Poniatowskiego nie pozbawili go natychmiast życia a zapewne historia Polski potoczyłaby się zupełnie inaczej”?

2.- Jeśli Stanisław Poniatowski zasiał swój owoc w „Carskim siole”, co jest więcej niż prawdopodobne to oznaczałoby, że cała dynastia Romanowów od Pawła I Piotrowicza jest pochodzenia polskiego, więc zrozumiałym staje się działanie Rosji w celu unicestwienia całego narodu polskiego, aby potajemnie wymazać i ukryć swoje pokrewieństwo z „poddanym krajem” a słowa wypowiedziane przez cara są tego dobitnym przykładem i brzmiały – „Może tutaj będzie kiedyś Polska, ale nie będzie w niej Polaków”.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale