Blog
Kacpro
Kacpro
Kacpro "Ja się zajmuję Niemcami i Żydami. Mam dość innych spraw." www.STOPdyktaturze.pl
34 obserwujących 1137 notek 409178 odsłon
Kacpro, 25 sierpnia 2013 r.

Przegięcie:PO-mięszanie z PO-plątaniem /Mają rozmach s*q*rwisyny

 

 "POTOP <> KRZYŻACY <> OGNIEM i MIECZEM" / "Ministra Sienkiewicza odwiedził duch Henryka Sienkiewicza, autora "Krzyżaków" i mówi: "Wnusiu, z Krzyżakami to Ty na pewno nie wygrasz, nie grasz po właściwej stronie." >>   >>> lubczasopismo.salon24.pl/ruchnarodowy/post/529100,sedzia-ts-sienkiewicz-odwoluje-sie-do-ducha-faszystowskiego 

<>

 "Kapitalny pomysł Sienkiewicza w uzyskaniu państwowego monopolu na przemoc. Upaństwowi się bandytów!" - Dr. Wal () 25 / 08 / 2013 - 02:00

"Bartłomiej: Aramejskie imię, męskie, oznaczające syna oracza. Jest bardzo solidny i rozsądny. Zawsze nim coś zrobi myśli o konsekwencjach swoich czynów. Uwielbia wyzwania, one sprawiają że czuje się spełniony. Człowiek przedsiębiorczy i ambitny. Pełen energii, którą wykorzystuje w sytuacjach niebezpiecznych i stresowych. W ciągu najbliższego roku Bartłomiej może obchodzić swoje imieniny w nastepujące  dni: 24 sierpnia, 3 września, 5 października, 23 października,11 listopada"

Wikipedia: Bartłomiej Sienkiewicz urodził się 29 lipca 1961 r. w Kielcach. Polski publicysta, funkcjonariusz UOP, współtwórca Ośrodka Studiów Wschodnich. Minister Spraw Wewnętrznych w rządzie Donalda Tuska.  

"Sędzia Trybunału Stanu: "Walka z bandytyzmem i zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom jest obowiązkiem państwa. Prawnik dodaje, że ważna jest profesjonalizacja działań policji, a nie skupianie się na rozwoju działań prewencyjnych, bowiem to drugie jest elementem działań, które proponowała faszystowska doktryna karna. Sędzia dodaje, że nie trzeba straszyć miejscami odosobnienia, aby odwoływać się do metod totalitarnych:

Kiedy słyszę z ust [Sienkiewicza – red.], że to państwo ma mieć monopol na przemoc, a nie bandyci, to być może nieświadomie, ale odwołuje się on do ducha faszystowskiego. Zresztą inni ministrowie też lubią wzywać do pałowania związkowców, dorzynania watahy, czy wypatroszenia Jarosława Kaczyńskiego. Jeszcze trochę, to zamiast bandytyzmu, będziemy mieli bojówki rządowe.

- mówi Andrzejewski. Podkreśla, że prośba Tuska do polityków o wsparcie dla zdecydowanych działań jest dowodem, że premier boi się społeczeństwa."  /  Źródło: wPolityce.pl

Na portalu Gazeta.pl pokazało się nagranie z monitoringu pomorskiej policji. Zaczyna się od momentu, gdy meksykanin i kobieta na plaży zbliżają się do siebie dosłownie na 2-3 sekundy. Ich ręce zbliżają się do siebie. po czym kobieta i Meksykanin rozchodzą się. Mężczyzna trzyma coś w ręce (możliwe że kobieta coś mu podała). Po odejściu kilku kroków kobieta odwraca się i patrzy na grupkę Meksykanów. Możliwe, że Meksykanie coś powiedzieli. Zadziwiające jest to że      "jakby na sygnał"      w kierunku grupy Meksykanów zaczyna biec duża liczba silnych mężczyzn, nawet z daleka. Wygląda na to, że ten bieg musiał się zacząć      "na sygnał"  ,    ponieważ nie jest możliwe,    aby naraz tylu mężczyzn , w tym samym czasie "podniosło się do biegu" , nawet z odległych miejsc,       bez jakiegoś sygnału koordynującego działanie.

Dziennik.pl: "Kto zaczął bójkę na plaży? Policja sugeruje, że to meksykańscy marynarze. Tymczasem prokuratura twierdzi, że bitwę rozpoczęli kibice Ruchu Chorzów i krytykują wypowiedzi rzecznika policji. / Według  prokuratora rejonowego Witolda Niesiołowskieg   (kompetentny, w odróżnieniu od Szczawiu)   dotychczas zgromadzone dowody jasno wskazują, że to kibice Ruchu Chorzów wszczęli awanturę. Witold Niesiołowski odniósł się także do słów Mariusza Sokołowskiego z Komendy Głównej Policji w Warszawie. Według niego to Meksykanie zaczepiali plażowiczów i to właśnie oni zainicjowali bójkę z kibicami. /.../ Osobiście zapoznawałem się z materiałami dowodowymi w sprawie, w tym z monitoringiem i nie wiem, w oparciu o co takie stwierdzenia padają z ust rzecznika Komendy Głównej - powiedział Niesiołowski. " 

 

 

Prowokacjom i "ONZ-towskiej Bandzie Trojga", mówimy NIE !

Oryginalny wpis pod Youtube kolportowanym przez portal Gazeta.pl w dniu 18.08.2013 r. z sugestią, że to meksykanie dokonali ataku: "Pijani meksykanie podrywają kobietyjeden z nich zaczyna obmacywać po czym jak go odepchnela uderza ja w twarz. widząc to kilku kolesi z Ruchu podbiega i broni kobiety na co meksykaniec wbija nozw klatke piersiowa kibica Ruchu. po tym dochodzi do wspomnianekj wojny jak dowiedziała się o tym ekipa.**"- nagranie monitoringu pokazało całkiem inny charakter zajść. Jaki był powód, początkowo nierzetelnego przekazu, firmowonego też przez portal Gazeta.pl

"PO-mięszanie z PO-plątaniem / Mają rozmach s*q*rwisyny**" / Niech nam nikt nie mówi, że dzielności, "Boga i Honoru", w obronie Ojczyzny tam nie było. Był! Zadbał o to portal "Gówno Prawda" redaktora Niechcika, który jako pierwszy bezbłędnie zauważyl, kto był agresorem, kto atakował, a kto się bronił. Niech nikt nam nie wmawia, że "Gówno Prawda" to nieprawdą, a nieprawda to "Gówno Prawda".

Opublikowano: 25.08.2013 03:49.
Autor: Kacpro
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Antypolskie sprzysiężenia" Z pamiętnika generała Zygmunta Berlinga, dowódcy 1 Armii WP / 1943 r. <> "Za plecami Armii walczącej krwawo o wolność i szczęście Ojczyzny, wrogie ręce, w naszym domu wychowane, usiłowały je zakuć w nowe kajdany ... Wróciło wspomnienie sprzed lat. 17 września 1939 roku na ulicy Niemieckiej w Wilnie, zamieszkałej prawie wyłącznie przez burżuazję żydowską, spotkałem o godzinie szóstej rano dwa czołgi radzieckie oblężone przez tłum wiwatujących. Sami Żydzi. Starzy i młodzi, kobiety i dzieci śpiewali i obrzucali czołgi kwiatami - widocznie już wcześniej przygotowanymi na tę okazję. A że to te czołgi, zdławiły ostatni dech wolności na tej ziemi? Niech płacą goje! ... - Nu coo? - Wasze przeszło! Teraz my - powiedział do mnie stary znajomy Żyd. Dziś zrozumiałem, że to był zwiastun. .. <> Stworzono parawan, za którym wybranego narodu elita, w osobach Bermana, Zambrowskiego i (innych) ... ujmowała w swe ręce ster rządów w Państwie. Oni wiedzieli od dawna, jak przystąpić do dzieła. Nie zapomnieli dewizy, że masa to bydło, które musi być jednak prowadzone na dobrym łańcuchu. Pod pokrywą szczerych intencji zwiedli naszą czujność, wykuli ten łańcuch w postaci służby bezpieczeństwa, oraz spreparowanej prokuratury i sądów zdegradowanych do roli narzędzi władzy. Wszystko w imię potrzeb walki z kontrrewolucją. <> Kto chce niech wierzy, że taki był cel żydowskich machinacji. Fakty mówiły, że dla mafii rządzącej, nie ma w Polsce Polaków - są tylko Żydzi i goje! " <> Powyższy cytat zaczerpnięto z książki redaktora Zdzisława Ciesiołkiewicza "Inwazja Upiorów 1944 - 1970 - O wkładzie szowinistów żydowskich do historii współczesnej Polski" <> TĄ KSIĄŻKĘ MUSISZ PRZECZYTAĆ <<<>>> http://netload.in/datei9OwHQtSTBl.htm <<<>>> * UWAGA ! ! ! Aby ściągnąć PDF należy skorzystać z podanego linku, otworzyć stronę "Netload". Po otwarciu zobaczysz dwa zegary. Pod prawym zegarem kliknij na "DAWNLOD FREE", odczekaj 30 sek., przepisz czterocyfrowy numer do okienka, kliknij NEXT, odczekaj 20 sek. Kliknij na pomarańczowy napis "Or click here" i ściągnij PDF.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Jarosław Kaczyński kandydatem Polaków na Prezydenta 2020 >>...
  • @JJJ // dlaczego nie ukarano winnych? // - W tej sprawie winny jest Kaczyński, ale o tym...
  • Oszustwo w Wyborach Prezydenta 2010 jest faktem TAJEMNICA ZWYCIĘSTWA KOMOROWSKIEGO TKWI W 2...

Tematy w dziale