pLeoroma - future society sto
Wiem niewiele (np. algebry Clifforda nie znam wcale), Widzę Więcej (do 6 wymiaru włącznie). Liczę na bardzo wiele, choć waży to tyle co nic..
34 obserwujących
246 notek
151k odsłon
  114   0

Cudowne przemówienie Donalda Trumpa do Narodu polskiego

image


Kto słuchał przemówienia Donalda Trumpa do Wielkiego, Bohaterskiego i często krzywdzonego niezasłużenie Narodu polskiego?

Jeśli ktoś tylko fragment, to nie szkodzi: całe było takie, jak ten fragment :- )

W pewnej opozycji do ociekającego wręcz lukrem przemówienia Donalda Trumpa, który wypowiedział chyba tylko same takie słówka, jakie mówi się do oszołomionej, głupawej babiny, która chce słyszeć tylko to, jaka jest cudowna, wspaniała i wręcz cukrowo-pudrowa - tak, tak,
tak do nas mówi amerykański prezydent i założę się, że niemała część Narodu pokochała po tej przemowie Trumpa na zabój i ślepą miłością bohaterską i bezkompromisową jak Żołnierze Wyklęci - a Trumpa zagrywka to była udana, bo słówka, szczególnie takie, powiedziałbym, wręcz PRYMITYWNIE (zatem bardzo dopasowane do rządzącej opcji) gładkie i zachwycające się polską Duszą, Historią, Biedą, Traumą Dziejową - mimo wszystko nic nie kosztują Donalda, który znany jest z tego, że marnować prawdziwych aktywów nie pozwala.. ..

Ale przez te zachwyty gubię dokończenie jakże cennej zaczętej (poczętej) wyżej myśli..

.. A więc, w pewnej opozycji, natknąłem się przypadkiem trochę w pewnym serwisie dla naukowców - humanistów na artykuły też nas, Polaków, dotyczące..- pierwszy z brzegu, nader aktualny, zaczyna abstrakt takim to passusem:


"The prevailing popular and scholarly opinion of Islamophobia in the " Visegrád Four " (Poland, Czech Republic, Slovakia, and Hungary – the " V4 ") sees it is as due to causes limited to Eastern Europe. Specifically to blame, it is alleged, is a distinctive local history of intolerance in the area, especially antisemitism, and the fact that under socialism these countries were exempted from the soul-searching regarding fascism and antisemitism that took place in western Europe. This paper suggests, instead, that it is more fruitful to look for contemporary causes, which the V4 shares with..."
(..)

No i..trochę jakoś może wstyd. Chociaż..
Chociaż, bo ja wiem, wolę zimną, a choćby chłodną wodę,niż lanie do małżowin usznych rozpalonego jak piec martenowski lukru made in Złotousty Trump (czy też, jak znany jest szerzej, po prostu Ryży Czerep).

 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale