5 obserwujących
686 notek
163k odsłony
84 odsłony

Papież Jędraszewski.

Wykop Skomentuj2

Zaraza Jędraszewskiego trwa i się rozwija. Człowiek owy w swoim zaściankowym spojrzeniu na realność świata dzisiejszego, tworzy swój wizerunek ponad nauki swojego zwierzchnika Franciszka. Pokazuje, że chcę i tworzy nowy a raczej stary średniowieczny kościół. Swój na miarę szyty kościół, który będzie dopasowany do chorego umysły Jędraszewskiego.

Jędraszewski jest zarazą chorego człowieczeństwa. Jego głośne wyobrażenia jaki powinien być klimat, co powinien zrobić człowiek, żeby zahamować dewastację ziemi, to nic innego jak naplucie w twarz papieżowi Franciszkowi. Zwierzchnik Jędraszewskiego pokazuje, grzechem jest każde przyczynienie się do pogorszenia warunków klimatu. Jasno i otwarcie dał do zrozumienia, że walka o polepszenie klimatu to obecny priorytet każdego katolika. Jędraszewski Franciszkowi pokazał środkowy palec. Postawił wyżej swoje chore oczekiwania niż to przekazał Franciszek.

Kraków od zawsze miał swojego kardynała. Jędraszewski nim nie został z przyczyn wiadomych papieżowi. Teraz przez brak kapelusza kardynalskiego, Jędraszewski robi wszystko, żeby nauczanie papieża zdewastować swoimi bzdurami. Już drugi raz, po ataku na LGBT, pokazuje, że Franciszek gada bzdury. Nie zgadzając się na otwarcie całego zachodniego kościoła na innych i na nowe oczekiwania, Jędraszewski swoim zachowaniem stał się papieżem i twarzą nowego polskiego kościoła. Do tego układu trzeba dodać Rydzyka, Głodziła i innych, którzy spotykają się na seansach nienawiści. To właśnie w obrzędach nienawiści, liturgiach sieją swoje bzdury nienawiści. Nienawiść, która jak widać ma swoich zwolenników. 

Jędraszewski jest zarazą. Ciemną, czarną i perfidną. Ze swoim bogiem na ustach walczy ze sprawami, które współczesny świat akceptuję z drugiej zaś strony mobilizuje do działań. Jędraszewski ma to wszystko głęboko tam, gdzie powinien zostać już na stałe. Czy taki człowiek ma moralne prawo do uczestnictwa w społeczeństwie, gdy problemy klimatyczne nazywa zagrożeniem dla współczesnego kościoła? Czy może taki ktoś być poważnie traktowany w swojej nienawiści do innych? 

Jedynym pocieszeniem jest to, że za chwilę odejdzie z urzędu. Odejdzie zhańbiony brakiem empatii i zrozumienia. Odejdzie też zhańbiony poprzez brak kardynalskiego kapelusza. I to ostatnie jest piękną i sprawiedliwą karą. Już na zawsze zostanie tylko napisem, abp. Zaraza nie może być nagradzana tylko ukarana i dlatego, trzeba być czujnym, żeby Jędraszewski nie spoczął na Wawelu. Na takiego człowieka Wawel nie zasługuje. Wystarczy, że pochowany został tam już Kaczyński. 

Jędraszewskiego trzeba za swoją działalność wyklaskać. Głośno i wyraźnie wykrzyczeć sprzeciw przeciwko takiemu zachowaniu. Nie można pozwolić, żeby Jędraszewskiego zaraza pozostała bezkarna. Niech uczciwi katolicy, dadzą mu opór. Niech jak ktoś już to powiedział, niech idzie do diabła. Swojego diabła, którego ustanowił swoim bogiem. Prawdziwy bóg, jeśli istnieje to ten w którego wierzy papież Franciszek.


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale