5 obserwujących
607 notek
149k odsłon
84 odsłony

Czy 500+ dobije Kaczyńskiego?

Wykop Skomentuj1

Afery, skandale, nepotyzm i wieżowce, nie zaszkodziły sondażowo Kaczyńskiemu. Wygrał wybory za wyborami, mimo całego syfu jaki zgotował Polakom. Jednak coś drgnęło i zachwiało wielkością prezesa. Czy to kopniak Gowina? A może rajd samochodem po cmentarzu? A może Trzaskowski obudził Polaków. W każdym bądź razie, topnieje poparcie, jak lodowce przez zmiany klimatyczne. 

Tąpnięcie będzie jeszcze większe. I ten cios dostanie w formie niespodzianki, że strony wiernego suwerena. I nie będzie chodziło, że ludzie, ciemny lud ma dość nepotyzmu i afer, skandali z wyprowadzaniem publicznych pieniędzy do spółek rodzinnych, kopa dostanie prezes za drożyznę. Tak, podwyżki żywności to dla beneficjentów 500+ duży, ogromny problem. Drastyczny spadek wartości 500+, gdzie coraz mniej można kupić za owy plus, uzmysłowić może suwerenowi, że miało być tak pięknie i bogato. A jak się teraz okazało, chleb zdrożał, owoce i warzywa osiągają ceny kosmiczne, no i dopłaty do prądu brak. Złość odbije się równie szybko, jak szybko rośną ceny żywności. I to podstawowej.

Kaczyński już nie ma z czego dać. Nawet obiecać już nic nie może, bez pokrycia w realności. Nawet gdy coś obiecał, że da po nowym roku, to suweren będzie żądał natychmiastowej podwyżki 500+. Tak więc, szeregowy prezes jest w pułapce. Zdaję sobie sprawę, że bez beneficjentów zasiłków nie będzie mógł liczyć na zwycięstwo. Nie wygra jeśli nie posypie grosza suwerenowi, ale tutaj jest pustka. Widać, że nastąpi szybki spadek w sondażach. Im dalej, tym niżej. Czas gra na niekorzyść Kaczyńskiego. Stary a taki głupi, zapomniał, że dając palec za chwilę musi dać i całą rękę. Tak trzymać, walczcie beneficjenci 500+. Żądajcie rekompensaty za drożyznę.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale