7 obserwujących
909 notek
197k odsłon
  60   0

Katastrofalny upadek Kaczyńskiego.

Kaczyński poniósł druzgocącą i totalną porażką smoleńską. Chciał za wszelką cenę udowodnić, że Putin z Tuskiem zamordowali mu brata. Poniósł klęskę myśląc, że zrobi wszystko, ponagina fakty, rzeczywistość i ogłosi światu, że samolot został specjalnie doprowadzony do katastrofy. Ciemnota władzy miała być i była karmiona opowiastkami i bajkami o mordzie na prezydencie, teraz dostała sygnał, że sprawa nie będzie wyjaśniona. W tępej narracji wina oczywiście leży po stronie Rosji, Unii Europejskiej no i Tuska razem z Merkel. 

Kaczyński upadł a raczej spadł jak tupolew. Leciał bez żadnej kontroli w bredniach i kłamstwach o zamordowaniu swojego brata. Jednak lot z każdym rokiem się obniżał, tracił moc no i dzisiaj trafił na swoją brzozę i się totalnie rozbił. Brzoza w postaci Macierewicza rosła i rosła z każdym rokiem, by dzisiaj stać się tragiczną klęską Kaczyńskiego. Upadek a raczej katastrofa obnażyła chore ambicje i patologie myślenia, że nie ma znaczenia prawda tylko dorazna zachcianka człowieka, który w swojej traumie nie może przyjąć do wiadomości, że samolot się rozbił przez wysokie oczekiwania i naciski na pilotów. 

Przez swoje chore oczekiwania w udowodnieniu, że Tusk zamordował brata Kaczyńskiemu cierpiały rodziny, które straciły swoich bliskich w katastrofie w Smoleńsku. Ekshumacje i to nie jedne potęgowały w tych rodzinach cierpienie i ból. Kaczyński tym się nie przejmował, szedł po trumnach w swoich urojeniach mają gdzieś ból i cierpienie. Nie obchodziło ludzkie traumatyczne wspomnienia innych. Dla niego nie było i nie ma żadnej świętości. W swoim narcystycznym spojrzeniu i władczym dążeniu deptał świętości, pamięć i godność tych wszystkich, którzy razem z jego bratem zginęli w katastrofie smoleńskiej. 

Dzisiaj opadła kurtyna i obnażyła jego prawdziwe oblicze. Cynika i prostaka, bezczelnego człowieka, który tak naprawdę wszystko robi dla siebie. Jego postawa pokazuje, że nie cofnie się przed niczym, żeby zaspokoić swoje chore i ułomne ego. Kaczyński jest katastrofą dla Polski nie mniejszą od tej smoleńskiej.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale