7 obserwujących
911 notek
197k odsłon
  126   0

Banda prostaków.

To co pseudo prezydent Duda powiedział nie mieści się w ludzkim pojęciu. Tego nie można nazwać skandalem, ani aferą, to już też nie jest zwykłe kłamstwo i oszustwo. To perfidne, chamskie, bezczelne łganie. Banda poszła już tak daleko w swoich perfidnych manipulacjach, że naprawdę dzisiaj już tylko totalny idiota łyknie to co usłyszeliśmy z ust Dudy, że nie jest tak zle jak planowała kasta Kaczyńskiego. Niewiarygodne, wręcz niemożliwe, że ktoś normalny mógł to powiedzieć, przekazać taką totalną bzdurę, podłe kłamstwo.

To co powiedział pseudo prezydent Duda a wynikające było z informacji od Morawieckiego i ministra zdrowia, pokazuje jak bardzo, totalnie są ci ludzie oderwani od rzeczywistości. Żyją w swoim chorym świecie, w patologicznym wyobrażeniu, że nic się praktycznie nie dzieję, że setki zgonów, tysiące zachorowań to norma i nie ma się czym przejmować. Przecież według ich myślenia mogło być gorzej, mogło umierać nie setki ale tysiące, mogło zachorować nie 30 tysięcy ale 100 i więcej. Szpitale są już nie na krawędzi ale lecą w przepaść niewydolności to dla bandy prostaków nic takiego, mogło być gorzej. Przecież nikt jeszcze nie umiera na ulicach, to że w karetkach albo w izbach przyjęć to normalka. Według nich tragedii nie ma i panika jest po stronie tych co przed władzą nie klęczą. Beneficjenci ich socjalnych łapówek ich popierają i tak samo sądzą, myślą.

Dzisiaj kasta Kaczyńskiego pokazała już nie środkowy palec Polakom, ale wypięła dupę i oświadczyła dobitnie gdzie ma Polaków. Ich tragedię, ludzkie nieszczęścia. Stali się przez to tylko i wyłącznie ideologią Kaczyńskiego, który ma w pogardzie wszystkich i wszystko. Zostali po wsze czasy naznaczeni anty Polakami pozbawionymi empatii. To nie ludzie ale zwykła ideologiczna, pazerna banda prostaków.

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale