7 obserwujących
945 notek
201k odsłon
  90   0

Nowy plan rozkradania Polski.

Takiego bełkotu jaki przedstawił Morawiecki w formie jakiegoś nowego otwarcia nie było dawno. Przebiło wszystko co do tej pory kasta Kaczyńskiego wymyśliła i realizowała. Obietnice a raczej oczekiwania bez podparcia nie tylko w finansach ale też w realności i rzeczywistości. Czysty populizm wymyślony tylko i wyłącznie, żeby trafił do ciemniaków głosujących na Kaczyńskiego. Miało być nowe otwarcie i takie było, ale tylko w kontekście dalszego zawłaszczania i rozkradania Polski, tylko pod nowa nazwą. Jednemu dać, drugiemu podwójnie zabrać. Ochłapy i nic nieznaczące propozycje bez pokazania w jaki sposób mają być finansowane. 

Radość jaka malowała się na twarzach Kaczyńskiego a raczej euforia i ekstaza to nic innego pokazanie swojej indolencji w rządzeniu. Cieszyli się jak dzieciaki, którym rodzić dał polizać cukierka przez szybę. Brakowało tylko wspólnych tańców w kółeczku, recytacji wierszyków i polewaniem się szampanem. Spektakl na miarę czasów władzy kasty Kaczyńskiego. Żenujący i kompromitujący ludzką inteligencję. Jednak to nie był przekaz do normalnego człowieka, to perfidne oszustwo skierowane do konkretnego typu człowieka. Tego pozbawionego refleksji, polskości, odrealnionego w swoim oczekiwaniu i zahamowaniu. Ten przekaz miał trafić i na pewno dotrze do ideologii Kaczyńskiego, to ona ma posłusznie stawić się przy urnach i zagłosować potulnie i w pokorze na obecną mafie. 

Władza pokazała nowe otwarcie. Oddzieliła czerwoną kreską to wszystko co się zadziało do tej pory. Nowe otwarcie to i nowe możliwości dla funkcjonariuszy Kaczyńskiego. Nowe i lepiej płatne posady, stanowiska, więcej pieniędzy dla wybrańców, nowe możliwości zarobkowania poprzez nowe instytucje, fundacje. Tylko zapomnieli o jednym, przed czym przestrzegał ich Ziobro. Pieniądze które chcą wydać i rozdać pochodzić będą z Unii, która może część zablokować. Nie te z pożyczki. Te Polska dostanie na pewno. Zablokuje częściowo pieniądze bezzwrotne, jako karę za łamanie praworządności, niszczenie podstaw demokracji. Ziobro przestrzegał i teraz będzie tryumfował z podniesioną głową. Dodatkowo, na nowy plan czyli de facto na wydawanie kasy z pomocy od Unii, musi się zgodzić sama Unia. Przyznała to ostatnio minister z kasty Kaczyńskiego. Dlatego ten cały spektakl to nic innego jak wielka ściema i oszustwo.

Odpalony granat trzyma Morawiecki. Gospodarczo nic się wielkiego nie będzie działo, bo ta władza nic nie potrafi pożytecznego zrobić. Potrzebowało zrobić show by przykryć ten syf, szambo wybijające z każdym dnie z coraz większym strumieniem. Oni są stworzeni do destrukcji, kłamstw i oszustw. Patologia i perfidia widnieje na ich sztandarach, którymi próbują zakłamać i oszukać rzeczywistość. Tym nowym otwarcie zbłazniła się totalnie i bezapelacyjnie. No ale to ciemniakom, wyborcom totalnej, mafijnej władzy nie przeszkadza i przeszkadzać nie będzie. Usłyszeli o następnych ochłapach, dodatkowym możliwym zarobku. Dodatkowa stówka oślepi i ogłupi na długi czas. 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale